KRS: 0000142952 | Nr konta: 90 8009 0007 0017 3342 2001 0001

Godlewski Franciszek

Podopieczny Fundacji od 30.11.2016
porażenie splotu ramiennego
1% podatku, rehabilitacja, porażenie splotu ramiennego, Fundacja Otwarte Ramiona

Franciszek Godlewski jest podopiecznym Fundacji Otwarte Ramiona.

Mam na imię Franek. Urodziłem się 5 marca 2016 roku. Niestety podczas mojego przyjścia na świat uszkodzono mi prawą rączkę, a dokładniej splot ramienny. Na początku rączka była bezwładna i mogłem poruszać tylko paluszkami.

Po ciężkiej rehabilitacji metodą Vojty, kiedy miałem prawie pięć miesięcy, udało mi się ją unieść. Było to dwa tygodnie przed planowaną operacją i spowodowało to jej odroczenie.

Ćwiczyłem nadal, tym razem inną metodą – NDT Bobath, do tego doszła galwanizacja, stymulacja TENS oraz laser wysokoenergetyczny.

W sierpniu 2016 udało mi się zgiąć rękę w łokciu, co było wielkim sukcesem.

Obecnie pracuję nad tym, by unosić ją jeszcze wyżej i używać jej częściej. Dzięki intensywnej rehabilitacji moja ręka staje się coraz silniejsza i chciałbym aby w przyszłości była tak samo sprawna jak lewa. Wiąże się to z częstymi wyjazdami do fizjoterapeuty i konsultacjami.


Informujemy, że osoba fizyczna oraz spółki osobowe jako darczyńcy dokonujący darowizny na rzecz fundacji mogą odliczyć do 6% osiągniętego dochodu w stosunku rocznym, a osoby prawne do 10% dochodu. Przekazując darowiznę na konto Fundacji pomożesz dzieciom z uszkodzonym splotem ramiennym.