KRS: 0000142952 | Nr konta: 90 8009 0007 0017 3342 2001 0001

Pawłowska Marta

Podopieczny Fundacji od 29.07.2016
dystrofia obręczowo-kończynowo (zanik mięśni)

pawłowska_martaNazywam się Marta Pawłowska, mam 21 lat i jestem podopieczną Fundacji Otwarte Ramiona. Od 5 roku życia choruję na dystrofię obręczowo-kończynową (zanik mięśni). W bardzo szybkim tempie choroba postawiła na  mnie wyrok.  Od  ponad roku nie  jestem już w stanie  chodzić i poruszam się na  wózku  inwalidzkim.

Moja choroba jest genetyczna, postępująca i nie do końca wyleczalna (przecież nie da się zmienić moich genów ;)). Ale jest możliwość jej zatrzymania. By choroba przestała postępować potrzebny jest przeszczep komórek macierzystych i kosztowna rehabilitacja inaczej mój stan zdrowia bardzo się pogorszy.

Pawłowska_MartaCałkowity koszt jednego przeszczepu to 25 000 złotych. Niezbędne jest powtarzanie przeszczepu kilka razy w roku by wzmocnić moje  mięśnie.

Niestety ani mnie, ani mojej rodziny nie stać na tak wielkie koszty leczenia. Bardzo bym chciała by mój stan zdrowia się poprawił bym mogła zrealizować moje marzenia i plany  na  przyszłość, przecież mam dopiero 21 lat i całe życie przede mną 🙂

 


Informujemy, że osoba fizyczna oraz spółki osobowe jako darczyńcy dokonujący darowizny na rzecz fundacji mogą odliczyć do 6% osiągniętego dochodu w stosunku rocznym, a osoby prawne do 10% dochodu. Przekazując darowiznę na konto Fundacji pomożesz dzieciom z uszkodzonym splotem ramiennym.