KRS: 0000142952 | Nr konta: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981

OTWARCI NA PYTANIA – nasi eksperci czekają!

Eksperci Otwartych Ramion; Fundacja Otwarte Ramiona

Infolinia fundacji

Nasze biuro jest otwarte na wasze pytania! Od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00 pod numerem telefonu 22 751 24 16 oraz +48 506 580 295 uzyskacie informacje na temat refundacji, subkont, wniosków, dotacji, zbiórek i wszelkich spraw związanych z działalnością Fundacji Otwarte Ramiona. Na wasze pytania czekamy również pod adresem mailowym kontakt@otwarteramiona.pl

Zachęcamy do kontaktu!

Splot ramienny

Wychodzimy na przeciw waszym oczekiwaniom! W zakresie splotu ramiennego porad online udziela nasza niezastąpiona dr Maria Grodner: fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rehabilitacji splotu ramiennego. Pytania prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@otwarteramiona.pl podając swój numer telefonu by w razie konieczności Pani doktor mogła skontaktować się telefonicznie.

Wsparcie pielęgniarskie

Na wasze pytania czeka Csilla Oszczyk, doświadczona pielęgniarka i wspaniały człowiek. Zapraszamy do kontaktu w poniedziałki w godz. 10.00 – 12.00 oraz w piątki w godzinach 16.00 – 18.00 pod numerem telefonu +48 510 099 362

Pytania można kierować również drogą mailową na adres c.oszczyk@otwarteramiona.pl Odpowiedzi na maila udzielimy do 4 dni roboczych.

Zachęcamy do kontaktu jeśli potrzebujesz porady:

* jak sobie poradzić w sytuacjach nagłych, takich jak: oparzenia, niegojące się rany, skaleczenia, otarcia, złamania, zwichnięcia, oparzenia, opatrunki, krwawienia z nosa, ugryzienia przez owady, odczyny zapalne itd.;

* jak sobie radzić w nagłych zachorowaniach;

* kiedy podjąć decyzje o pójściu do lekarza lub dzwonieniu na pogotowie w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Skontaktuj się również jeśli potrzebujesz rozmowy, wsparcia w trudnych sytuacjach, pomocy instytucji pomocy pielęgniarskiej lub masz inne pytania związane ze zdrowiem, pomożemy w miarę możliwości! Csilla czeka w gotowości na wasze pytania.

Ćwiczenia i rehabilitacja

Działamy dla was! We współpracy z mgr fizjoterapii Moniką Adamczyk, chcemy przygotować dla was zestaw porad online jak ćwiczyć z dziećmi w domu. Ćwiczenia dla niemowląt, splociaków oraz dzieci z wadami postawy. Jednak by to zrobić musimy wiedzieć z czym macie najwięcej problemów! Co was nurtuje, sprawia kłopot, czego chcielibyście się z takiego instruktażu dowiedzieć? Na czym powinniśmy się skupić by było to dla was przydatne i zrozumiałe?

Pytanie kierujemy do wszystkich, bo porady również będą dostępne dla wszystkich, nie tylko dla podopiecznych. Każda wasza uwaga jest dla nas niezwykle cenna, dlatego mamy nadzieję, że pomożecie nam stworzyć poradnik na miarę waszych oczekiwań.

Czekamy na wasze wiadomości pod adresem magda.buszko@otwarteramiona.pl!