_ALA7009

Nasza fundacja ma podopiecznych rozsianych po całym kraju. Jest nas coraz więcej, zaczynamy tworzyć całkiem pokaźną społeczność. Są ośrodki, regiony, z których przybywa coraz więcej osób.

W zeszłym roku zaprosiliśmy część z naszych podopiecznych do udziału w warsztatach dla rodziców. Dla Was i dla nas było to pierwsze takie doświadczenie. Warsztaty pokazały jak ważna jest możliwość dzielenia się doświadczeniami, rozmowa, wspólna nauka i zabawa.
W wyniku tych doświadczeń narodził się pomysł założenia lokalnych Klubów Splociaka – miejsca przyjaznego małym splociakom i ich rodzinom
Chcielibyśmy byście mieli szansę lepiej się poznać. Byście mieli możliwość podjęcia wspólnych działań, nawet  najprostszych takich jak wspólne wyjścia do kina po bardziej skomplikowane jak organizacja warsztatów np. z psychologiem lub zajęć z fizjoterapeutą. Ważne byście razem realizowali ważne dla Was projekty i razem tworzyli przestrzeń przyjazną splotom.
We wszystkich tych działaniach chcemy Was wspierać.

Dlatego zachęcamy  osoby zainteresowane do zostania naszymi koordynatorami do kontaktu na mail: kontakt@otwarteramiona.pl.

Kontakt do koordynatorów lokalnych:

Kraków – pani Małgorzata Zaprawa, mail: mzaprawa@drogerix.pl

Katowice – pani Agnieszka Grzyśka, mail: agagrzyska@gmail.com

Szczecin – pan Wojciech Cegielski, mail: wojtek.cegielski@interia.pl

Poznań – pani Iwona Zuzek, mail: zuzek5@o2.pl