Podziel się

wtorek, 25.05.2021

Jak dobrze jest otrzymać wieści o nowym Przyjacielu naszych Podopiecznych!Dziękujemy za wsparcie sklepowi HIGHER https://sklep.drabiny.info/To między innymi dzięki Wam możemy skupiać się na pracy nad nowymi projektami i czynić dużo dobrego dla Potrzebujących.

piątek, 09.04.2021

Serdecznie dziękujemy kolejnym firmom, które angażują się w niesienie pomocy naszej Fundacji.Dzisiaj, w ten piękny wiosenny dzień, do Listy Wdzięczności dołączamy zakopiański Hotel Crocus http://hotelcrocus.pl/Dobrze jest mieć Was u swojego boku!

wtorek, 05.01.2021

Płaczkowska Marysia, Fundacja Otwarte Ramiona

Wkroczyliśmy w Nowy Rok pełni optymizmu. Mając u swojego boku tak wiele osób o wspaniałych sercach, nie mogło być inaczej!
Dziękujemy AIF Kancelarii https://www.aif.com.pl/ , która zechciała wspomóc nas styczniową darowizną. Wasza pomoc dodaje nam skrzydeł i energii do działania!

wtorek, 15.12.2020

Grudzień zawsze oznacza dobre wiadomości! W tym roku przyniósł nam nowego Darczyńcę – firmę ELIS https://www.berendsen.pl/
Cudownie jest mieć po swojej stronie tak wiele osób , skłonnych nieść pomoc Potrzebującym. Dziękujemy, że jesteście z nami! 

piątek, 13.11.2020

Antoś Piotrkowicz, Fundacja Otwarte Ramiona

Piątek 13-tego przyniósł nam radosną nowinę! Dziękujemy za wsparcie Ośrodkowi Pomocy Poszkodowanym https://prawapacjenta.org/ , który na co dzień walczy w obronie Praw Pacjentów. Państwa pamięć o potrzebach innych odgrywa teraz szczególną rolę. Podczas, gdy świat mierzy się z pandemią, wspieranie innych ma wielką moc.

czwartek, 15.10.2020

Nel Magaczewska; Fundacja Otwarte Ramiona

To bardzo miłe, że tak wiele firm decyduje się wspierać Fundacje niosące pomoc Dzieciom. Umacnia nas to w przekonaniu, że nasza działalność ma sens!

Dziś, za okazane serce, kierujemy podziękowania do sklepu Murrano https://www.murrano.pl/ 

Wszystkim naszym sympatykom życzymy sił w tym trudnym czasie. Wierzmy w siebie, w lepsze jutro i siłę dzielenia się dobrem z innymi.

poniedziałek, 05.10.2020

Emilka Szydlik, Otwarte Ramiona

W walce o lepsze jutro dla chorych Dzieci liczy się każda pomoc. Tym bardziej jest nam miło otrzymywać informacje o kolejnych darczyńcach. 
Dzisiaj z podziękowaniem zwracamy się w stronę firmy Omega System https://omegasystem.pl/ – to między innymi za sprawą takiej pomocy możemy jeszcze bardziej angażować się w realizowaną misję. 

piątek, 18.09. 2020

Od początku funkcjonowania fundacji staramy się wzmocnić świadomość społeczną na temat problemów dzieci niepełnosprawnych. Dzięki współfinansowaniu ze środków PWPW już po raz drugi, udało nam się przeprowadzić kampanię informacyjną wśród szpitali położniczych w Polsce rozsyłając wydany przez nas mini poradnik  „Okołoporodowe uszkodzenie splotu ramiennego. O czym warto wiedzieć, gdzie szukać pomocy” . Dzięki wsparciu PWPW ponad 1000 sztuk ulotek, trafiło do blisko 360 szpitali położniczych.

czwartek, 10.09.2020

Jesień zbliża się wielkimi krokami, ale my nie zwalniamy tempa!
Działania, których podejmujemy się każdego dnia, wiele znaczą dla naszych Podopiecznych.
Tym bardziej jesteśmy wdzięczni Darczyńcom – dziś chcemy wyróżnić Polskie Centrum Dachowe 
https://polskiecentrumdachowe.pl/ jak to dobrze, że chcą Państwo pomagać!

czwartek, 13.08.2020

Jan Dobiesz Fundacja Otwarte Ramiona

Dziękujemy za pomoc wszystkim firmom, które decydują się na wsparcie osób, mierzących się z porażeniem splotu ramiennego.
Do ich grona dołączyła Kancelaria R.Ptak&Wspólnicy https://www.i-kancelaria.pl/ – jak to dobrze, że możemy na Państwa liczyć!

środa, 05.08.2020

Z początkiem sierpnia napłynęły do nas dobre wieści! Nowy Darczyńca dołączył do grona osób, wspierających naszą działalność.
To firma Resto Quality https://restoquality.pl/ Dziękujemy Państwu za pomoc.

czwartek, 16.07.2020

Stępień Franciszek

Pomoc od pojedynczych Darczyńców oraz firm zewnętrznych wiele dla nas znaczy.
Dlatego z ogromną przyjemnością dziękujemy za każde kolejne wsparcie! 
Tym razem napłynęło ono do nas od Agencji AFTERWEB https://afterweb.pl/ 
Serdeczne dzięki!

wtorek, 07.07.2020

Dziś mamy imieniny miesiąca, ale to Otwarte Ramiona otrzymały upominek! Dziękujemy kolejnemu Darczyńcy, którego witamy z otwartymi ramionami! To firma MiDaTech https://www.midatech.pl/ 
Takie informacje zawsze sprawiają nam radość. Oby  było ich tylko więcej!

czwartek, 02.07.2020

Lato trwa na całego, a my spieszymy do Państwa z dobrą wiadomością:
wsparła nas firma Feldhaus Klinker https://www.feldhaus.pl/ – w imieniu wszystkich Podopiecznych, bardzo dziękujemy. Dobro powraca!