sprawdzstansubkonta2Zachęcamy Was do sprawdzania stanu zebranych środków bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Tak, jest taka możliwość.
Od zeszłego roku baza danych dotycząca stanów subkont na naszej stronie internetowej pokrywa się z bazą na naszych wewnętrznych serwerach. Innymi słowy mamy te same informacje.
Oznacza to, że dysponując dokładnie tymi samymi danymi co my nie musicie już wysyłać maila z  pytaniem o stan środków. Teraz możecie na bieżąco widzieć wpłaty na subkonto i swoje wydatki.

Już teraz możecie sprawdzić ile pieniędzy udało się Wam zebrać z 1% podatku.

Dlatego warto wysłać maila na  adres kontakt@fsr.pl i uzyskać dane dostępu do swojego subkonta.
Bazę danych uaktualniamy raz na dwa tygodnie.

Każdy z naszych podopiecznych ma założony osobisty profil na naszej stronie internetowej. Na profilu zamieszczamy podstawowe informacje – co Wam dolega, jak długo jesteście z nami.
Dobrze jeśli strona zawiera więcej. Więcej informacji o Was. O tym jak doszło do powstania schorzenia, na czym ono polega, co możecie a czego nie jesteście w stanie zrobić, jakie są Wasze potrzeby.
Każdy z Was ma jakieś osiągnięcia, którymi może się pochwalić. Małe codzienne sukcesy i wielkie osiągnięcia, wszystkie są ważne. Wszystkie powodują, że stajecie się coraz sprawniejsi, pewniejsi siebie, szczęśliwsi. Chcemy byście byli z siebie dumni, radośni i dzielili się tą radością z innymi.
Z tymi, którzy ciągle jeszcze mają problem z akceptacją swojej niepełnosprawności.
Strona internetowa, na której są zawarte treści dobrze się pozycjonuje. Oznacza to, że łatwo ją wyszukać w wyszukiwarce internetowej. To ważne ponieważ na naszej stronie jest możliwość prowadzenia zbiorki pieniędzy na leczenie przez cały rok. Wystarczy rozpowszechniać linka do profilu podopiecznego z prośbą o przekazanie datku lub tylko przesłanie linka dalej – to też jest ogromna pomoc. Nie każdy jest w stanie wesprzeć nas finansowo ale samo przekazanie linka znajomym też jest pomocą.sprawdzstansubkonta

Osoby, które chciałyby zamówić druk apeli  na  przyszły rok prosimy o wysłanie  zamówienia  pod  adres kontakt@fsr.pl

Informacje o tym w  jaki sposób napisać apel znajdziecie  tutaj – www.otwarteramiona.pl/2016/09/27/jak-napisac-apel/