Podziel się

Nasza Fundacja przygotowała dla mieszkańców gminy Łomianki fantastyczną niespodziankę!
Właśnie startujemy z „Akademią Rękodzieła z Otwartymi Ramionami”! 

Chcesz rozwijać swój talent twórczy i super spędzić czas? W terminie maj- listopad przeprowadzimy cykl zajęć w obszarze rękodzieła artystycznego dla dorosłych mieszkańców gminy Łomianki, aby kształtować zainteresowanie i zamiłowanie do twórczości rękodzielniczej. 

Warsztaty będą okazją do poznania różnych technik artystycznych, rozwijania pasji i zdolności, sposobem na spędzenie wolnego czasu ciekawie i efektywnie oraz okazją do zawarcia nowych znajomości w lokalnym środowisku.

Na zajęciach zapoznamy się z różnymi technikami plastycznymi, posługiwaniem niekonwencjonalnymi materiałami jako środkiem wyrazu. Planujemy stworzyć razem na zajęciach, m.in: makramowe ozdoby, biżuterię, wiele przedmiotów dekoracyjnych (m.in. podkładki pod kubki, figurki, makatki, lampiony), materiałowe torby oraz poznamy techniki tkania czy ozdabiania materiałów. 

Celem cyklicznych spotkań w Akademii jest chęć stworzenia zajęć, które pozwolą poczuć się jej uczestnikom artystami, umożliwią stworzenie własnych małych, ale efektownych dzieł sztuki i pokażą jak w miły, kreatywny sposób można spędzać czas. Rozwijamy wyobraźnię twórczą, zainteresowania, aktywność życiową. Zajęcia przeprowadzone zostaną w formie online, a po rozluźnieniu obostrzeń w Świetlicy Miejskiej przy ul. Parkowej 2 w Burakowie, w Łomiankach.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@otwarteramiona.pl