Podziel się

Lubisz jeździć rowerem? Rekreacyjnie? Wyczynowo? Od czasu do czasu? Często? Bez względu na to czy wyciągasz swoje dwa kółka ze strychu codziennie czy tylko raz w tygodniu, kręć kilometry z Otwartymi Ramionami i zdobądź z nami pieniądze na zakup wyposażenia sali do rehabilitacji ruchowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Dodajmy: DARMOWEJ REHABILITACJI!!!

Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego została właśnie zakwalifikowana przez Fundację Lotto do drugiego etapu Odlottowej Jazdy!

Czym jest Odlottowa Jazda?

Jest to autorski program Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej. Program ma na celu przede wszystkim promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego. Ideą akcji jest promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego poprzez umożliwienie uczestnikom włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu. Zwyciężają projekty, które zbiorą na swoim koncie najwięcej kilometrów.

Otwarte Ramiona jest jedną z 33 Organizacji, które zostały zakwalifikowane do II etapu, czyli rywalizacji głównej i zbierania kilometrów.

Jeśli pomożesz właśnie nam, możesz zdobyć z nami pieniądze na profesjonalne wyposażenie sali do rehabilitacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Osób, które uległy poważnym wypadkom, również na rowerze i teraz wymagają intensywnej i profesjonalnej rehabilitacji by znowu stanąć na nogi. Sala będzie służyć również osom z wrodzonymi niepełnosprawnościami ruchowymi.

Wszystkich ich łączy jedno, potrzebują pomocy i nie mają środków by zapewnić sobie rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych, a wykorzystali już wszystkie limity z NFZ.

Pomóż! Kręć kilometry i zdobądź z nami pieniądze na zakup
sprzętu do ćwiczeń!!!

🔴 Rywalizacja główna, czyli wspólne zdobywanie kilometrów zaczyna się 18 czerwca 2021 roku i będzie trwało do 31 sierpnia 2021 roku.

🔴 Wszyscy rowerzyści, którzy przyłączą się do rywalizacji muszą mieć ukończone 16 lat.

🔴 Aby wziąć udział w Konkursie i zbierać kilometry na rzecz wybranej Organizacji – obyśmy to byli my 😉 należy:

A/ pobrać lub mieć pobraną na smartfon Aplikację mobilną „Activy” dostępną na platformach:
Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activy) dla wersji Android wyższej niż̇ 5.0;
App Store (https://itunes.apple.com/us/app/activy/id1273195093?ls=1) dla wersji iOS wyższej niż 12.0.

B/ dokonać́ rejestracji w Aplikacji, przez udostepnienie swojego adresu e-mail, imienia, nazwiska oraz pseudonimu. Możliwa jest także rejestracja z wykorzystaniem profilu istniejącego na portalu Facebook. Rejestracja w Aplikacji oznacza akceptację Regulaminu Aplikacji i jej polityki prywatności;

C/ dołączyć do Konkursu dokonując jego wyboru z ekranu wyboru konkursów w Aplikacji.

WYBIERAMY KONKURS ODLOTTOWA JAZDA 2021

A NASTĘPNIE: OTWARTE RAMIONA FUNDACJĘ SPLOTU RAMIENNEGO JAKO BENEFICJENTA WASZYCH KILOMETRÓW!

D/ postępować zgodnie z instrukcjami przedstawionymi przez Operatora Aplikacji znajdującymi się w: Regulaminie, Aplikacji oraz na stronie internetowej Konkursu.

Ruszamy?