Podziel się

Za nami dwa ciężkie dni. W Fundacji odbyły się długo wyczekiwane konsultacje z prof. dr Jörgenem Bahmem, dr Jerzym Luszawskim i dr Aleksandrą Bogdan. Jesteśmy zmęczeni ale szczęśliwi, bo wszystko udało się znakomicie!

Pandemia Covid-19 sparaliżowała działania naszej fundacji. Nie tylko nasze, wiele organizacji i firm nie mogło w tym czasie realizować swoich sztandarowych działań. Nam uniemożliwiła organizację konsultacji ze specjalistami z zagranicy, prof. dr Jörgenem Bahmem, dr Aleksandrą Bogdan i dr Jerzym Luszawskim, który oczywiście przyjmuje w Polsce, niemniej daleko na Śląsku, dlatego jest dla nas tak ważne, aby odwiedzał nas w Łomiankach.

Na szczęście wygląda na to, że pandemia jest w odwrocie, a złagodzone obostrzenia sprawiły, że wybraliśmy najszybszy możliwy termin, aby zorganizować konsultacje, o które dopytywało się tak wielu naszych podopiecznych i z drżeniem serca czekaliśmy na ostateczne potwierdzenie terminu przylotu od dr Bahama.

Udało się! Konsultacje odbyły się 4 – 5 marca. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów i lekarzy, wzięły w nim udział jedynie najbardziej niezbędne osoby. Niestety tym razem nie było z nami dr Marii Grodner, która obecnie przebywa za granicą.

Przez dwa dni nasi wspaniali lekarze skonsultowali 43 pacjentów. Nie wszystkich mogliśmy przyjąć za co bardzo przepraszamy. Lista rezerwowa była niezwykle długa. To z myślą o Was planujemy kolejne konsultacje już we wrześniu. Oby tylko nie wydarzyło się coś co pokrzyżuje nam plany!

Jak zwykle przy takiej okazji, zorganizowaliśmy dla Was sesję zdjęciową u Tomka Kordka ze studia Tuż Tuż. Tomek przez te dwa dni zrobił ponad 3000 zdjęć. Z niecierpliwością czekamy na efekt.

To całe przedsięwzięcie nie udałoby się bez pomocy naszych nieocenionych wolontariuszek!
Beata, Marysia, Martyna, Iza, Natalka i Ida dziękujemy, że byłyście z nami, bez Was to by się naprawdę nie udało!!!