Podziel się

Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego serdecznie zaprasza na kolejną edycję zajęć z cyklu „Akademia Rękodzieła”. Zajęcia w poprzednich latach były hitem, dlatego obecnie, specjalnie na Waszą prośbę, kontynuujemy projekt! To już trzecia jego edycja! Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Łomianki. Zapisy i informacje są dostępne pod nr telefonu: +48 606 225 863

Celem trzeciej edycji zadania „Akademia rękodzieła z Otwartymi Ramionami” będzie przeprowadzenie cyklu zajęć z rękodzieła artystycznego dla dorosłych mieszkańców Gminy Łomianki, aby kształtowa zainteresowanie i zamiłowanie do twórczości rękodzielniczej, a także nawyk aktywnego spędzania wolnego czasu. Warsztaty będą okazją do poznania rożnych technik artystycznych, rozwijania pasji i zdolności, sposobem na spędzenie wolnego czasu ciekawie i efektywnie oraz okazją do integracji w środowisku lokalnym i budowania więzi społecznych.

Wykonamy m.in. biżuterię, ozdoby i praktyczne przedmioty do domu, woskowijki, pergaminowe lampiony. Będziemy również szydełkować, wykonamy makramę.

Zajęcia poprowadzi znana nam już i bardzo ceniona Paulina Błażewska. Pani Paulina Pracowała zawodowo w agencji eventowej, obsługując m. in. takie marki jak Orange, Wedel czy Marlboro.

Kiedy w jej życiu pojawiły się dzieci (jest mamą trzech córek), postanowiła zrezygnować ze współpracy z wielkimi korporacjami i oddała się pasji kreatywnego tworzenia najpierw dla dzieci, a z czasem wspólnie z nimi.

Posiada certyfikat instruktora dekoracji ciast „Wilton Method Instructor”, prowadzi kursy szycia, regularnie organizuje działania charytatywne, aktywizujące lokalną społeczność wokół idei wspólnego tworzenia rękodzieła.

Zajęcia będą się odbywały w Świetlicy Miejskiej na ul. Akacjowej 20A w Dąbrowie Leśnej.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Łomianki.

Zapisy i informacje są dostępne pod nr telefonu: +48 606 225 863