Podziel się

Ruszyły zapisy na wrześniowe konsultacje z prof. Jorgenem Bahmem. Konsultacje są zaplanowane na 11 i 12 września. Obowiązują zapisy! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: (22) 751 24 16 +48 506 580 295

Doktor Jorg Bahm, współpracuje z naszą fundacją od 2009 roku. Jest to międzynarodowej sławy neurochirurg, który od 1994 roku poświęcił się chirurgii splotu ramiennego, a od 2000 roku pracuje jako główny chirurg w klinice St. Franziskus – Krankenhaus w Aachen w Niemczech. Od 2003 roku jest również konsultantem z zakresu nerwów obwodowych w Katedrze Ortopedii Szpitala Uniwersyteckiego Erasme w Belgii. Jest autorem ponad 40 prac naukowych, prowadził prelekcje na ponad 200 kongresach.

Konsultacje z prof Bahmem odbywają się w naszej Fundacji dwa razy do roku. Wiosną i na jesieni. Zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie i choć trwały przez dwa dni, zdarzało się, że dla części chętnych po prostu brakowało miejsca.

Na konsultacje do doktora zapisują się pacjenci z całej Polski, zarówno dzieci jak i dorośli. Pacjenci, którzy już mają operację za sobą i jak i ci, którzy dopiero szykują się na ten niezwykle skomplikowany zabieg. Niestety, jesienią 2020 roku, z powodu pandemii, musieliśmy pierwszy raz odwołać przyjazd doktora do naszej Fundacji. Trudno opisać słowami ogromne rozczarowanie wszystkich osób, do których dzwoniliśmy z tą informacją. Byliśmy wtedy pewni, że konsultacje odbędą się wiosną… Nie odbyły się jednak ani wtedy ani przez cały kolejny rok. Nie zliczymy wszystkich telefonów, maili czy wiadomości na Facebooku z pytaniami o to, czy w tym roku odbędą się konsultacje, czy doktor Bahm wreszcie do nas przyjedzie?

Na szczęście ten czas jest już za nami.

Pierwsze konsultacje z udziałem prof. Bama odbyły się w siedzibie naszej Fundacji w dniach 4 – 5 marca b.r. Profesor przyjął aż 40 osób!

Razem z nim pacjentów konsultowali dr Jerzy Luszawski z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, oraz dr Aleksandra Bogdan z Instytutu Vivalia zrzeszającego 6 szpitali zapewniających opiekę zdrowotna w prowincji luksemburskiej w Belgii.
Cały zespół pracował pełne dwa dni, od rana do wieczora, a i tak nie udało się przyjąć wszystkich chętnych…

Dlatego, specjalnie z myślą o nich, profesor zaplanował kolejne konsultacje w naszej Fundacji już na wrzesień! Wszystkich chętnych zapraszamy 11 – 12 września.

Obowiązują zapisy! Wszystkich chetnych zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: (22) 751 24 16 +48 506 580 295