Podziel się

10 i 11 września 2022 roku w Gminie Pomiechówek odbyły się gminno – parafialne Dożynki. W sobotę odbywał się piknik, a w niedzielę, po mszy, można było odwiedzić stoiska sołeckie i spróbować lokalnych specjałów. W programie był też koncert folkowy, warsztaty i rękodzieło… Ale to co najważniejsze… Odbyła się zbiórka funduszy na leczenie naszej podopiecznej, Pani Katarzyny Nerć! Zbiórka okazała się ogromnym sukcesem, a wyrazy wsparcia i poMOCY płynęły z każdej strony, za co serdecznie dziękujemy!

Zbiórka dla Kasi odbywała się drugiego dnia, podczas sołeckich kiermaszy. Do zbiórki przyłączyli się wszyscy! Nawet pogoda się zawstydziła i tuż po mszy przestało padać, tak aby osoby opuszczające kościół mogły w gronie rodziny i przyjaciół delektować się przygotowanymi na to wydarzenie specjałami, słuchać koncertu i wspierać naszą Kasię.

Dzięki wsparciu Urzędu Gminy Pomiechówek i Sołectw, dla Kasi zebrano aż 14 246,48 zł. Ponadto, na stoisku Otwartych Ramion, dodatkowo zebrano 3 718,65 zł!

Bardzo dziękujemy Organizatorom, wolontariuszom i wszystkim Darczyńcom! Sprawiacie, że dostajemy skrzydeł i wiemy, że z Wami możliwe jest wszystko!