Podziel się

W tym roku po raz kolejny mamy przyjemność organizować 4 edycję cyklu „Akademii Rękodzieła z Otwarte Ramiona” dla dorosłych mieszkańców Gminy Łomianki.


Celem IV edycji zadania „Akademia rękodzieła z Otwartymi Ramionami” będzie przeprowadzenie cyklu 20 zajęć z rękodzieła artystycznego dla dorosłych mieszkańców Gminy Łomianki, aby kształtować zainteresowanie i zamiłowanie do twórczości rękodzielniczej, a także nawyk aktywnego spędzania wolnego czasu.

Warsztaty będą okazją do poznania różnych technik artystycznych, rozwijania pasji i zdolności, sposobem na spędzenie wolnego czasu ciekawie i efektywnie oraz okazją do integracji w środowisku lokalnym i budowania więzi społecznych. Na zajęciach zapoznamy się z różnymi technikami plastycznymi i rękodzielniczymi, aby wykonać przedmioty, które zachwycą i będą świetnym upominkiem dla najbliższych.

W tej edycji mamy jednak kilka zmian i niespodzianek.

Nie rezygnujemy z tworzenia przedmiotów różnymi technikami rękodzieła artystycznego: makramą, szyciem, decoupaqem, tworzeniem przedmiotów użytkowych i świątecznych. itp., ale proponujemy jeszcze zajęcia ceramiczne i plecenie z wikliny. Każdy uczestnik otrzyma niezbędne materiały potrzebne do każdej z technik rękodzielniczych, by móc własnoręcznie wykonać warsztatowe prace. Zajęcia poprowadzi kilku doświadczonych specjalistów od rękodzieła artystycznego.

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu aktywnie i artystycznie. Zajęcia będą odbywały się w Świetlicach w Dąbrowie i Burakowie.


Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona!

Informacje i zapisy: (22) 751 24 16/ +48 506 580 295

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki, bezpłatne dla uczestników