Podziel się

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja otrzymała wsparcie z Narodowego Instytutu Wolności na zakup niezbędnego sprzętu biurowego. Dzięki wsparciu, praca w biurze stanie się bardziej wydajna co odczują nie tylko nasi Beneficjenci, ale również pracownicy. Serdecznie dziękujemy!

 

Jako Fundacja prowadzimy biuro, które jest niezbędne do obsługi naszych beneficjentów (osoby z całej Polski), z którymi jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym i online. Wykonujemy bardzo dużo czynności biurowych związanych z przetwarzaniem,  dokumentacji medycznej, obsługą beneficjentów, rozliczaniem subkont i wiele innych czynności, bez których funkcjonowanie naszej organizacji nie byłoby możliwe.

Obecna sytuacja paraliżuje pracę Fundacji i uniemożliwia realizowanie podstawowych celów, do których należy udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym.

Wsparcie z NIW pozwala nam realizować naszą bieżącą pracę i i uniemożliwia realizowanie podstawowych celów, do których należy udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym.

Sprzęt został zakupiony w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO Priorytet 5 Pomoc Doraźna Edycja 2023. Rozpoczęcie 29.05.2023 –  zakończenie 17.07.2023