Podziel się

13 września 2023 r właśnie dobiega końca. Przedstawiciele fundacji Otwarte Ramiona, którzy brali udział w targach CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi, organizowanych organizowanych przez Fundację Pro NGO są bardzo zmęczeni. Ale to pozytywne zręcznie gdyż właśnie mieliśmy przyjemność wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, zbliżającym NGO do biznesu, poznać nowe osoby, zaprezentować swoje działania i zyskać nową wiedzę!

Przyjechaliśmy do Krakowa pełni oczekiwań i nie zawiedliśmy się. Celem wydarzenia jest budowanie relacji międzysektorowych oraz wspólne podejmowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

W Hali EXPO  Kraków udało się stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której przedstawiciele biznesu, NGO i środowiska technologicznego wymienili się doświadczeniami i kontaktami, nawiązali  relacje aby wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu i kreować nowe rozwiązania z obszaru działań społecznych.

Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego stawiła się w Krakowie w pełnej gotowości w czteroosobowym zespole. Naszym zadaniem było zaprezentowanie naszych działań i zyskanie nowych partnerów.

Wspaniale było rozmawiać z osobami, które znały już nasze działania z internetu, a na wydarzeniu odwiedzali nasze stoisko by uścisnąć nam dłonie i poznać osobiście! Oczywiście wiele osób nie znało nas do tej pory, ale to właśnie się zmieniło. Kampanie, które prowadzimy, przede wszystkim: Akcja Rehabilitacja, Szybcy poMOCNI, Ramię w Ramię dla pełności i Żyję z Bólem, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Naprawdę mieliśmy pełne ręce roboty.

Takie spotkania są dla nas niezwykle ważne. Dlatego wypatrujemy z niecierpliwością kolejnych. O nowo nawiązane relacje będziemy z pewnością dbać i je pielęgnować.

Nasze stoisko odwiedził nawet dyrektor Narodowego Instytutu Wolności, Pan Wojciech Kaczmarczyk. Te odwiedziny cieszyły nas podwójnie, gdyż w wydarzeniu mogliśmy uczestniczyć właśnie dzięki dofinansowaniu udzielonemu nam przez NIW!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków
Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030