Podziel się

Z ogromną dumą informujemy, że  Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego jest jedną ze 197 organizacji – laureatów programu „Moje Miejsce na Ziemi” od 6 lat organizowaną przez Fundacja ORLEN. Podsumowująca gala odbyła się 9 października. Nasza organizacja otrzymała dofinansowanie w wysokości 10 000 zł na zrealizowanie projektu EKOprzystanek – zajęcia art upcyklingu! Serdecznie dziękujemy!

9 października br. roku odbyła się uroczysta gala finałowa VI edycji największego programu grantowego Fundacji ORLEN „Moje Miejsce na Ziemi”. Stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe czy koła gospodyń złożyły w tym roku blisko 2 tys. wniosków w tym projekcie. Do ścisłego finału wyróżnionych organizacji, weszło zaledwie 197. Tym bardziej jesteśmy dumni, że jedną z wyróżnionych organizacji jesteśmy my, Fundacja Otwarte Ramiona.

Program Fundacji Orlen „Moje miejsca na Ziemi”, działa już od 6 lat, a w tym czasie Fundacja wsparła grantami 1,4 tys. projektów na łączną kwotę ponad 14 mln zł.

Cieszymy się, że przez te lata dzięki naszemu programowi w wielu miejscowościach pojawiły się propozycje zajęć kulturalnych, sportowych, z zakresu profilaktyki zdrowotnej czy ekologii. Wiemy, że dla wielu beneficjentów ten pierwszy grant był inspiracją do zmieniania swoich lokalnych społeczności. Dziękujemy wszystkim za udział w programie, a tegorocznym zwycięzcom serdecznie gratulujemy – mówi Marta Soluch, Członkini Zarządu Fundacji ORLEN.

W tym roku łączna kwota grantów to blisko 3,2 mln zł. Fundacja Otwarte Ramiona otrzymała grant w wysokości 10 00 zł na zrealizowanie projektu EKOprzystanek – zajęcia art upcyklingu.