Podziel się
ECOPrzystanek to warsztaty gdzie każdy może stworzyć coś artystycznego z … odpadów! To miejsce, gdzie wykorzystacie swoją wyobraźnię i kreatywność, aby nadać nowe życia starym, niepotrzebnym przedmiotom. Jeżeli lubisz rękodzieło, chcesz stworzyć coś własnymi rękami, a idea „less waste” jest Ci bliska nasze warsztaty zdecydowanie są dla Ciebie! Spędź z nami sobotnie popołudnie i stwórz świąteczny gadżet, prezent dla najbliższych lub po prostu ciekawy przedmiot.

Do udziału zapraszamy dzieci z rodzicami, seniorów, fanów rękodzieła.

ECOPrzystanek jest całkowicie bezpłatny, ale ponieważ nasz projekt promuje idee recyklingu, upcyklingu i życia w duchu „less waste”, dlatego bardzo prosimy, aby każdy z uczestników przyniósł ze sobą materiały, które znajdzie niepotrzebne w domu. Zapewniamy niezbędny sprzęt na warsztaty, sporo materiałów, ale zachęcamy do przynoszenia i recyklingowania własnych surowców. W końcu to ECOPrzystanek! Co się przyda- przeczytacie w informacjach przy zapisie.

Na warsztaty obowiązują zapisy! Lista miejsc ograniczona. Aby wziąć udział należy zarezerwować miejsce pod linkiem.

10-11:30 Tworzenie bombek- https://evenea.pl/pl/wydarzenie/ECOPrzystanekbombki

12-13:30 Tworzenie magnesów-  https://evenea.pl/pl/wydarzenie/ECOPrzystanekmagnesy

14:15:30 Tworzenie kartek świątecznych- https://evenea.pl/pl/wydarzenie/ECOPrzystanekkartki 

Uwaga! Na wydarzeniu organizujemy także zbiórkę używanej odzieży, aby dać im drugie życie. Zachęcamy do świątecznych porządków!

Projekt ECOPrzystanek. Warsztaty art upcyklingu sfinansowano ze środków Fundacji Orlen w ramach programu Moje miejsce na Ziemi.

REGULAMIN WARSZTATÓW ECOPRZYSTANEK