Podziel się

Dziękujemy bardzo naszym niezawodnym wolontariuszom Wam za zorganizowanie i przeprowadzenie w dniu 15 listopada warsztatów z rękodzieła. W warsztatach wzięło udział 22 wolontariuszy: seniorów oraz osób zainteresowanych wolontariatem w naszej Fundacji. Szczególne podziękowania dla Juli i Wiktorii Hawryluk, Zuzanny Małajny oraz Juli Hasiuk za poświęcony czas i cierpliwość.

Wspólnie wykonaliśmy 52 przepiękne bransoletki z kamieni naturalnych. Biżuteria będzie sprzedana na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Twierdzy Modlin w dniu 3 grudnia, gdzie nasi Wolontariusze zorganizują stoisko z rękodziełem. Cała kwota zebrana na Jarmarku przeznaczona zostanie na remont i doposażenie nowej sali do rehabilitacji w siedzibie naszej Fundacji. Od 2013 roku prowadzimy bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci. Wyremontowane pomieszczenie to nowa przestrzeń dla naszej misji, która będzie służyć dobru wspólnemu przez kolejne lata.

Inicjatywa została zrealizowana dzięki minigrantom dla wolontariuszy Fundacji Otwarte Ramiona w ramach projektu „Rozwijamy wolontariat z Otwartymi Ramionami”

Ty też możesz czynić z nami dobro! Napisz maila: wolontariat@otwarteramiona.pl lub zadzwoń: +48 510 099 362

 

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – rządowego programu wspierania i rozwoju wolontariatu długoterminowego na lata 2018 – 2030