Podziel się

 

Dziękujemy bardzo naszym niezawodnym wolontariuszom Wam za zorganizowanie i przeprowadzenie w dniu 15 listopada warsztatów z rękodzieła. W warsztatach wzięło udział 22 wolontariuszy; seniorów oraz osób zainteresowanych wolontariatem w naszej Fundacji. Szczególne podziękowania dla Juli i Wiktorii Hawryluk, Zuzanny Małajny oraz Juli Hasiuk za poświęcony czas i cierpliwość.

Wspólnie wykonaliśmy 52 przepiękne bransoletki z kamieni naturalnych.
Biżuteria będzie sprzedana na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Twierdzy Modlin w dniu 3 grudnia, gdzie nasi Wolontariusze zorganizują stoisko z rękodziełem. Cała kwota zebrana na Jarmarku przeznaczona zostanie na remont i doposażenie nowej sali do rehabilitacji w siedzibie naszej Fundacji.
Od 2013 roku prowadzimy bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci. Wyremontowane pomieszczenie to nowa przestrzeń dla naszej misji, która będzie służyć dobru wspólnemu przez kolejne lata.

Chcesz z nami robić dobro? Zgłoś się do nas! ⤵⤵⤵
☎️ 510 099 362/ wolontariat@otwarteramiona.pl

Warsztaty zostały zorganizowane na wniosek naszych wolontariuszek w ramach konkursu na minigranty wolontariackie. Sfinansowane przez Narodowy Instytut Wolnosci –Centrum Rozwoju Obywatelskiego ze środków „Korpusu Solidarnosci –Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030”