Podziel się

Zakończyliśmy IV edycję „Akademii Rękodzieła z Otwartymi Ramionami”. Jak zawsze jesteśmy pod wrażeniem talentu i wyobraźni uczestników! Wspólnie stworzyliśmy miejsce pełne kreatywności, gdzie zawiązują się ciekawe znajomości.

 

„Akademia Rękodzieła z Otwartymi Ramionami” to cykl bezpłatnych 18 zajęć w obszarze rękodzieła artystycznego dla dorosłych mieszkańców gminy Łomianki, aby kształtować zainteresowanie i zamiłowanie do twórczości rękodzielniczej, a także nawyk aktywnego spędzania wolnego czasu, w których wzięło udział łącznie 29 osób. Bo na przygodę z rękodziełem nigdy nie jest za wcześnie ani za późno.

Warsztaty były okazją do poznania różnych technik artystycznych, rozwijania pasji i zdolności, sposobem na spędzenie wolnego czasu ciekawie i efektywnie oraz okazją do zawarcia nowych znajomości w lokalnym środowisku. Na zajęciach zapoznaliśmy się z różnymi technikami plastycznymi i rękodzielniczymi. Wykonaliśmy wiele przedmiotów ceramicznych, kosze z wikliny, stroiki świąteczne, wiosenne wianki, poznaliśmy metodę decupaqe i stworzyliśmy wiele przedmiotów ozdobnych i użytkowych. Bardzo szybko stworzyła się stała grupa uczestniczek, która regularnie uczęszczała na naszą Akademię. Zajęcia poprowadziło kilku doświadczonych specjalistów od rękodzieła artystycznego. Zajęcia będą odbywały się w Świetlicach w Dąbrowie i Burakowie.

……………………………………………………………………

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki, bezpłatne dla uczestników.