Podziel się

Fundacja Otwarte Ramiona serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów sztuki do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Splot Ramienny w artystycznej odsłonie”! Konkurs skierowany jest do wszystkich, bez względu na wiek. Każdy ma szansę na na wykorzystanie swojej kreatywności i oryginalności!

 • Co trzeba zrobić?

Przygotuj dowolną formę plastyczną przedstawiającą anatomię splotu ramiennego w sposób artystyczny. Liczy się nie tylko umiejętność wykonania, ale także pomysłowość i oryginalność! Pokaż nam swoje artystyczne spojrzenie. 

 • Do kiedy czekamy na Wasze prace?

Konkurs trwa od 20 stycznia 2024 roku do 14 kwietnia 2024 roku.

 • Jak nadsyłać do nas swoje prace?

Wyślij prace mailem: zrób zdjęcie lub pdf-a swojej pracy i wyślij ją do nas mailem na adres pomagam@otwarteramiona.pl ( w tytule wpisz: „konkurs plastyczny”) lub wyślij pocztą na adres: OTWARTE RAMIONA FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO, ul. M. Konopnickiej 1/189, Dziekanów Leśny 05-092 Łomianki (na kopercie zrób dopisek 'konkurs plastyczny”

 • Kiedy ogłosimy wyniki?

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 28 kwietnia 2024 roku na stronie internetowej oraz Facebooku fundacji.

 • Jaką nagrodę otrzymają zwycięzcy?

Nagrodą będą akcesoria z Twoją pracą! Autor otrzyma też dyplom potwierdzający wygraną, a jego nazwisko będzie promowane na wszystkich social mediach naszej organizacji.

Wybrane prace zostaną wykorzystane przez fundację w celach marketingowych i pojawią się na naszych produktach sprzedażowych! A co więcej, dochód ze sprzedaży tych produktów wesprze naszą fundację w działaniach na rzecz podopiecznych. Dzięki Twojej artystycznej pasji będziemy mogli dalej pomagać potrzebującym.

Szczegóły konkursu:

 1. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 2. Konkurs jest otwarty dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.
 3. Prace konkursowe należy przesłać na adres siedziby fundacji w Dziekanowie Leśnym lub na adres email: pomagam@otwarteramiona.pl
 4. Do każdej pracy należy dołączyć podpisaną kartę zgłoszenia. UWAGA! Dzieci i młodzież do lat 18 – kartę zgłoszenia podpisują razem z rodzicami.
 5. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę.
 6. Wyłoniona zostanie trójka zwycięzców. Najbardziej oryginalne, estetyczne i zgodne z tematem prace zostaną wyłonione przez naszą komisję.
 7. Zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci akcesoriów ze swoją pracą oraz opisem autora, dyplom za wygraną i rozpromowanie pracy na naszej stronie internetowej i na Facebooku fundacji. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą.
 8. Publikacja imienia, nazwiska oraz opisu zwycięzców będzie miała miejsce na stronie www.otwarteramiona.pl oraz na naszym profilu na Facebooku.
Wszystkie dokumenty są do pobrania pod tym artykułem

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie oraz do udostępnienia naszego posta na grupach dla artystów amatorów! Niech twórczość i pomoc idą w świat.

Jesteś osobą niepełnoletnią? Tu jest Twoja karta zgłoszeniowa, pobierz ją, wydrukuj i poproś rodzica / opiekuna aby podpisał:

Jesteś osobą dorosłą? Tutaj jest Twoja karta zgłoszeniowa, którą trzeba wydrukować, podpisać i dołączyć do nadsyłanej pracy: