Podziel się

Już 3 marca, w niedzielę, silna grupa przedstawicielek naszej Fundacji weźmie udział w Nowodworskim Spotkaniu Kobiet! Zapraszamy wszystkich 03 marca 2024 r. od 13:00 do Royal Hotelu w Nowym Dworze Mazowieckim na pierwsze w historii Spotkanie Kobiet!! Jesteśmy dumni, że nasza Organizacja będzie uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu! Już dziś zapraszamy wszystkich na stoisko nr 5!

Tekst: Magdalena Buszko

3 marca 2024 roku, w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się pierwsze w historii Spotkanie Kobiet. Szczegóły wydarzenia można zobaczyć na wydarzeniu na Facebooku >>TUTAJ<<

Nasza. Fundacja Otwarte Ramiona będzie miała swój wkład w to wspaniałe wydarzenie! Nasze wolontariuszki przygotowały dla wszystkich odwiedzających kilka wspaniałych niespodzianek:

  • godz. 14.15 – 14.30 Magdalena Buszko opowie o Fundacji Otwarte Ramiona, czym się zajmuje, jak pomaga i jak można pomagać jej: „Otwarte Ramiona Fundacja na dobre i złe chwile , dla wszystkich”
  • godz. 14.30 – 14.45 Maria Lipko-Kowalska dr n o KF, pracownik AWF poprowadzi wart szaty pod nazwą „Aktywna i zdrowa kobieta czyli jak zachować sprawność na lata?” oraz porze kilka praktycznych ćwiczeń
  • godz. 14.45 – 15.00 Agata Piotrowicz opowie o swoich „Doświadczeniach matki i siostry w poszukiwaniu wsparcia i pomocy”

Ponadto, dla wszystkich chętnych, na naszym stoisku będą odbywały się warsztaty z robienia świec sojowych oraz mydełek naturalnych.

Zapraszamy!

Cała impreza zaczyna się o godz. 13.00 i potrwa do 18.00. Przybywajcie do Hotelu Royal Modlin

Szukajcie naszej Fundacji na stoisku nr 5!

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – rządowego programu wspierania i rozwoju wolontariatu długoterminowego na lata 2018 – 2030