Podziel się

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich na spotkanie z naszą Fundacją podczas Targów Zdrowia, Natury i Rozwoju Świadomości – DOBROSTAN, które będą się odbywały już w najbliższy weekend, 16 i 17 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Otwarte Ramiona są jednym z wystawców. Przygotowaliśmy też super warsztaty dla dzieci i dorosłych!

Tekst: Magdalena Buszko

Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego jest jednym z wystawców na wspaniałym wydarzeniu, które odbędzie się w weekend w Warszawie.

W Pałacu Kultury i Nauki odbywać się będą Targi Dobrostan, organizowane przez DOBROSTAN Targi Zdrowia i Rozwoju Świadomości oraz Stage24.pl .

Program wydarzenia dostępny jest na Facebooku, na stronie organizatora. Warto sprawdzić, bo będzie się działo!

My będziemy czekali na Państwa przez cały weekend. Szukajcie nas strefie Osteonatur Szejk Gam gdzie będziemy prowadzić warsztaty dla najmłodszych i tych nieco starszych. Co mamy dla naszych uczestników? Warsztaty bedą nawiązywały do natury, zdrowia oraz nadchodzących świąt. Wspólnie posadzimy rzeżuchę i owies, posadzimy piękne kwiaty, które wprowadzą wiosenny nastrój w naszych domach, ulepimy figurki z masy solnej. A na najmłodszych uczestników będą czekały kolorowanki.

Fundacja będzie też miała stoisko sprzedażowe na głównej sali, przy samych schodach. Kupując przedmioty w naszym sklepiku wspieracie dzialalność Fundacji Otwarte Ramiona! Już dziś możecie zajrzeć do naszego fundacyjnego sklepiku >>TUTAJ<<

Gorąco zapraszamy!