Podziel się

Otwarte Ramiona dzięki wsparciu Gminy Łomianki, pomaga już 11 lata dzieciom z naszego terenu. Właśnie trwa nabór do kolejnej edycji na zajęcia rehabilitacyjne pod nazwą „Akcja Rehabilitacja”. Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci aby zapisywali swoje pociech na zajęcie z certyfikowaną kadrą terapeutyczną. Pierwszeństwo w zapisach będą mieli posiadacze Łomiankowskiej Karty Mieszkańca.

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy kolejny cykl zajęć rehabilitacyjnych dla dzieci w ramach projektu AKCJA REHABILITACJA. To już jedenasta edycja! Działamy nieprzerwanie od 2013 roku!

„Akcja Rehabilitacja” to nasz sztandarowy projekt i bardzo cieszy nas fakt, że nieprzerwanie możemy zapewnić Państwa dzieciom ciągły dostęp do zajęć i porad z naszymi rehabilitantami. Nasi pacjenci, podczas zajęć mają zapewnioną fachową opiekę certyfikowanych terapeutów, którzy indywidualnie dobierają metody pracy do poszczególnych pacjentów. Ćwiczenia odbywają się pod ich kierunkiem, by poprawić sprawność osób z niepełnosprawnościami, skorygować wady postawy i wspomagać rozwój niemowląt na zajęciach wczesnej interwencji oraz stymulować zaburzenia sensoryczne u dziecka. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej i wspierającej atmosfery, gdzie dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich umiejętności fizycznych i motorycznych w sposób przyjazny i efektywny.

Zapewniamy, że zajęcia zostaną dostosowane do potrzeb i możliwości każdego dziecka, aby zapewnić im optymalne wsparcie i rozwój.

Obowiązują zapisy poprzez kontakt z nami pod numerem telefonu: +48 506 580 295. Pierwszeństwo przy zapisach mają posiadacze Womiankowskiej Karty Mieszkańca

Dziękujemy i czekamy na spotkanie z Państwa dziećmi!

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki, bezpłatne dla uczestników.