Podziel się

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe, Organizator zdecydował o odwołaniu imprezy. Poinformujemy Was o nowej dacie, jak tylko zostanie ona ogłoszona przez Organizatora.

Już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia, odbędą się Targi Vintage Shop – Hand Made – Upcykling. Nie mogło tam zabraknąć naszej fundacji! Od dawna pozyskujemy środki na naszą działalność wprowadzając w życie zasadę Upcyklingu oraz Hand Made! Koniecznie szukajcie nas w Ogrodzie Małych Przyjemności ul. Syta 139

W najbliższą niedzielę, 21 kwietnia, w Syta 139 „Ogród małych przyjemności” , odbędzie się 3 edycja Targów Vintage Shop – Hand Made – Upcykling. Na targach wystawcy będą wystawiali rzeczy z upcyklingu, a goście będą mieli niepowtarzalną okazję znaleźć dla siebie prawdziwe perełki.

Organizator przygotował również wile dodatkowych atrakcji. Między innymi warsztaty z upcyclingu, które poprowadzi Dorota Sztabińska.

Bardzo dziękujemy za możliwość znalezienia się w gronie wystawców! Nasza Fundacja od dawna pozyskuje środki na swoją działalność m.in. sprzedają rzeczy podarowane nam przez Darczyńców, ale również rękodzieło, które wykonują dla nas nasi wolontariusze! Na nasze stoisku znajdziecie nie tylko bardzo ciekawe ubrania i akcesoria, ale również ręcznie szyte gumki i plecaki, szydełkowane torby, ceramikę i wiele innych rzeczy.

Przygotowaliśmy też całodzienne animacje dla dzieci.

Szukajcie naszej Fundacji: