Podziel się
W minioną sobotę, 11 maja, podczas Dni Serocka odbyła się impreza „Wojciechowskie Świętowanie”. Nasza Fundacja też tam była! Razem z Wami pompowaliśmy AED dla Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Serocku. Dzięku zaangażowaniu wolontariuszy, organizatorów oraz wszystkich zgromadzonych na imprezie osób, udało się zebrać 4974,19! To ogromna kwota, ale zbiórka nadal trwa!

Impreza w Serocku na długo zapadnie w naszej pamięci! Tłumy ludzi, ogromna życzliwość i świetna zabawa, a to wszystko przy akompaniamencie gwiazdy wieczoru: Zespołu Myslovitz.

Wolontariusze Otwartych Ramion prowadzili szkolenia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla wszystkich uczestników imprezy. Były też animacje dla dzieci: balony, malowanie buziek, bańki. Ale to co najważniejsze, przez całą imprezę trwała zbiórka na zakup ratującego życie defibrytaltora AED, który zostanie przekazany Szkole im. Mikołaja Kopernika, aby zwiększyć bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli.

Podczas imprezy odbyła się też licytacja pamiątkowych koszulek, na których podpisy złożyli członkowie zespołu Myslovitz.

Impreza zakończyła się prawdziwym sukcesem. Wspólnie udało się zebrać 4974,19!

Jednak to nie koniec. Choć niewiele, to do zakupu brakuje jeszcze trochę. Dlatego przypominamy, że zbiórkę na zakup urządzenia AED wciąż można wspierać przelewając środki na naszej zbiórce: Wypompujmy AED dla szkoły podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Serocku! 

Trwa też licytacja koszulki z podpisami członków zespołu Myslovitz! Licytujcie na Allegro  Pamiętajcie, że te koszulki mają wartoś kolekcjonerską! To jedyne, niepowtarzalne egzemplarze, a cały dochód zostanie przekazany na bardzo szczytny cel!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Składamy ogromne podziękowania za wsparcie w postaci przekazania darów na licytację do zbiórki Wypompuj AED
dla Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Serocku firmom:

 

.