Podziel się

26 maja Parafia Matki Bożej Królowej Rodzin organizuje piknik rodzinny z okazji święta „Dnia Matki”. Na tym wydarzeniu nie zabraknie naszej Fundacji. W ramach mini projektu wolontariackiego „Wyzwalamy Emocje Artystyczne – warsztaty z rękodzieła”, nasi wolontariusze zaproszą uczestników pikniku do własnoręcznego robienia pięknych świec.

W ramach projektu „Rozwijamy Wolontariat z Otwartymi Ramionami”, zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Łomianki i nie tylko, na organizowany przez tutejszą Parafię piknik rodzinny. Mamy dla Was niespodziankę! Mini projekt wolontariacki „Wyzwalamy Emocje Artystyczne – warsztaty rękodzieła”, w ramach którego, każdy będzie mógł zrobić własną świecę!

Ale to nie koniec niespodzianek od naszej Fundacji. Wolontariusze przygotowali jeszcze całe mnóstwo niespodzianek!

Dla dzieci:

  • Malowanie buziek dzieci,
  • Robienie zwierzątek z balonów,
  • Zabawy ruchowe: „poszukiwanie splociaka”.

Dla młodzieży i dorosłych:

  • tworzenie biżuterii z koralików,
  • warsztat z robienia magnesów.

Planujemy także przekazać na parafialną licytację aż 10 voucherów na hydromasaż na sucho, który można będzie zrealizować w siedzibie naszej fundacji!

Gorąco zapraszamy!

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – rządowego programu wspierania i rozwoju wolontariatu długoterminowego na lata 2018 – 2030