Podziel się

W piątek, 7 czerwca, naszą Fundację odwiedziło 50 osób, pracowników firmy AbbVie. Wizyta odbyła się w ramach wolontariatu pracowniczego. Dzięki pracy tych wspaniałych osób, nasza Fundacja nabrała nowego blasku!

Wolontariat pracowniczy staje się w ostatnich latach coraz bardziej popularny wśród pracodawców, którzy coraz chętniej podejmują i wspierają różne działalności charytatywne przy współpracy zatrudnionych osób. Oczywiście taka aktywność jest dla parowników całkowicie dobrowolna. Ale raczej nie zdarza się, aby ktoś odmawiał, gdyż wolontariat pracowniczy niesie za sobą bardzo wiele korzyści!

W naszej Fundacji, dzięki wolontariuszom, zaledwie w jeden dzień udało się odmalować cały hol, wynieść ciężkie rzeczy na gabaryty, zrobić generalne porządki. Na dodatek w pięknych doniach pojawiły się cudne rośliny. Cała nasza przestrzeń nabrała nowego blasku! Dzięki pomocy zarówno pracownicy Fundacji, jak i nasi Podopieczni, będą mogli przebywać w Fundacji z prawdziwą przyjemnością!

Foto: Magdalena Buszko

Akcja została zorganizowana przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w ramach międzynarodowej akcji Week of Possibilities firmy Abbvie, dzięki współpracy z organizacją Points of Light.

.