Podziel się

Wszyscy wiemy, że wypadki motocyklowe i poważne kolizje komunikacyjne to sytuacje, które potrafią wywrócić nasze życie do góry nogami. W czasie wypadków motocyklowych, gdzie oddziałują bardzo duże siły, bardzo często dochodzi do uszkodzeń splotu ramiennego.  Może ono doprowadzić do niedowładu pełnego lub częściowego kończyn górnych. Powrót do sprawności uzależniony jest od trudnej i mozolnej rehabilitacji, ale wczesna i kompleksowa praca może zmniejszyć stopień niepełnosprawności ręki. Często nadzieją jest zagraniczna operacja, której koszty są bardzo, bardzo duże.

Jeśli jesteś motocyklistą lub kierowcą, wiesz, jak ważne jest zdrowie Twojego ciała i jak trudno wrócić do pełni sił po takim wypadku.

Nie pozwól, aby uraz sportu ramiennego zniszczył Twoje marzenia. Bądź ostrożny.

Przyłącz się też do naszej kampanii i pomóż tym, których dotknęło to nieszczęście.

Jedną z takich osób jest Kuba, bohater naszego pierwszego filmu z cyklu „Żyję z Bólem”. Film możesz zobaczyć >>TUTAJ<<

Pomóż nam pomagać!
  • Przekaż nam swój 1,5% podatku: KRS 0000142952, cel szczegółowy „Szybcy i poMOCNI”
  • Przekaż darowiznę na konto: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981 lub blikiem na telefon: +48 504 693 022 dopisek: „Szybcy i poMOCNI”
  • Zamów nasze ulotki i rozdaj je wśród znajomych: kontakt@otwarteramiona.pl
Ty również uległeś wypadkowi i szukasz pomocy? Zgłoś się do nas!

Otwarte Ramiona jest jedyna w Polsce fundacją o statusie pożytku publicznego, otaczającą opieką osoby dotknięte uszkodzeniem splotu ramiennego. Jest to uraz dość mało znany i często lekarze wiedzą o nim niewiele. To w naszej fundacji podopieczni dostają pierwszą dawkę wiedzy o splocie, sposobach rehabilitacji, wszystkie niezbędne informacje pozwalające pomóc.

Współpracujemy z wieloma specjalistami z terenu całej Polski oraz zagranicy, którzy wiele lat doskonalili swoja wiedzę na temat uszkodzeń splotu: neurochirurgów, fizjoterapeutów, rehabilitantów.