mgr Małgorzata Dziadkowiec w 2011 r. ukończyła Wyższą Szkołę Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie, Wydział Rehabilitacji, a w 2013 roku, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Oddział Fizjoterapii.

Jest terapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz w ostatnich latach pacjentem geriatrycznym i wymagającym opieki długoterminowej.

Ma doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z pacjentami.

Doświadczenie w pracy z dziećmi z okołoporodowymi uszkodzeniami splotu barkowego zawdzięcza dr Marii Grodner, z którą spotkała się po raz pierwszy w szpitalu w Dziekanowie Leśnym w roku 2008 i przez wiele lat razem pracowała.

Uwieńczeniem współpracy obu specjalistek było napisanie poradnika skierowanego do specjalistów zajmujących się dziećmi z okołoporodowym uszkodzeniem splotu ramiennego: „Poradnik – Okołoporodowe Uszkodzenie Splotu Ramiennego”.

Kolejne doświadczenia w pracy z dziećmi, mgr Dziadkowiec zdobyła w Fundacji Leonarda Cheshire w Namibii w ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych.

Obecnie mgr Dziadkowiec stała się stałym członkiem naszego zespołu, a podopieczni mogą umawiać się do niej na konsultacje.