Anastasija to wesoła i energiczna dziewczynka, która od urodzenia musi mierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi… Dziewczynka urodziła się z agenezja ciała modzelowatego, kolpocefalią, brakiem bruzdy obręczy i torbielą szyszynki. Zdiagnozowano u niej również autyzm dziecięcy. Ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe  i płaskostopie Anastasija wymaga ciągłej i intensywnej i niestety kosztownej rehabilitacji. To dla niej jedyna szansa na to by być w przyszłości samodzielną. Anastasija to prawdziwa wojowniczka, nie poddaje się. Prosimy, pomóżcie jej w tej drodze do zdrowia i sprawności!

Witam Was na mojej stronie. Mam na imię Anastasija. Urodziłam się w 2017 roku Jestem energiczną i wesołą dziewczynką. Ale już od urodzenia zmagam się z wieloma problemami zdrowotnym.

Urodziłam się z agenezja ciała modzelowatego, kolpocefalią, brakiem bruzdy obręczy i torbielą szyszynki. Zdiagnozowano u mnie również autyzm dziecięcy. Mam wzmożone napięcie mięśniowe przez co ciężko mi wykonywać niektóre czynności życiowe samodzielnie. Mam też płaskostopie potrzebuje ciągłej rehabilitacji i odpowiednich ćwiczeń muszę też nosić odpowiednie obuwie i wkładki ortopedyczne.

Wszystkie zajęcia i większość wizyt czy rehabilitacji są finansowane przez moich rodziców. Rehabilitację na które uczęszczam są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mojego organizmu i nie mogę z nich zrezygnować. Jestem bardzo mądrą i rozumną dziewczynką robię ogromne postępy i jestem na jak najlepszej drodze by w przyszłości osiągnąć samodzielność. Ale aby osiągnąć to wszystko i nie stracić tego co już wypracowałam przez lata wciąż potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji i terapii.

Częstotliwość zajęć o różnych godzinach i uciążliwe dojazdy zmusiły moją mamę do rezygnacji z pracy. Będzie nam teraz ciężko finansowo. Dlatego chcemy Was prosić o wsparcie w postaci 1.5 % podatku lub o darowiznę.

Kochani Wasza pomoc to dla mnie ogromna szansa by stać się jak najbardziej samodzielną.