KRS: 0000142952 | Nr konta: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981

Cebula Daniel

Podopieczny Fundacji od 10.10.2018
wrodzone wady rozwojowe kończyn
Daniel Cebula

Daniel Cebula jest podopiecznym Fundacji Otwarte Ramiona.

Danielek jest naszym drugim dzieckiem. Pierwszy synek był chory na nowotwór śródpiersia. Zmarł w wieku 20 miesięcy, po długim i ciężkim leczeniu. Informacja o kolejnej ciąży była dla nas z mężem prawdziwym cudem, najlepszym lekarstwem i balsamem na nasze poranione serca.

Niestety, w 20 tygodniu ciąży szczęście zostało „zakłócone” informacją, że u Danielka nie rozwijają się prawidłowo rączki.

Danielek urodził się z brakiem przedramienia i całej dłoni w lewej ręce oraz skróconym przedramieniem i dwoma paluszkami w ręce prawej.

Pomimo tej niepełnosprawności Danielek jest naszym największym szczęściem i zrobimy wszystko, by walczyć  o jego sprawność i normalne życie. Ze względu na wysokie koszty rehabilitacji oraz stałego leczenia u różnych specjalistów (ortopedów, genetyków, chirurgów)  a także konieczność zakupu w przyszłości niezbędnych protez, prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o dobrowolne wpłaty na rzecz Danielka. Można także pomóc przekazując swój 1 % podatku.

Za każde okazane wsparcie i pomoc w walce o zdrowie naszego ukochanego synka wszystkim serdecznie dziękujemy!


Informujemy, że osoba fizyczna oraz spółki osobowe jako darczyńcy dokonujący darowizny na rzecz fundacji mogą odliczyć do 6% osiągniętego dochodu w stosunku rocznym, a osoby prawne do 10% dochodu. Przekazując darowiznę na konto Fundacji pomożesz dzieciom z uszkodzonym splotem ramiennym.