KRS: 0000142952 | Nr konta: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981

Chojnacki Filip

Podopieczny Fundacji od 07-03-2013
Uszkodzenie splotu ramiennego
Czytaj historię

Chojnacki Filip urodził się 11.07.2009 roku z wagą 4100 g. Poród był bardzo ciężki, Filip zablokował się barkami, lekarze bojąc się o życie dziecka zaczęli go „ wyciskać”, nie chcąc nawet słyszeć o cesarskim cieciu, mimo, że bardzo o to prosiłam. Konsekwencją  jest porażenie lewego splotu barkowego typsplot_ramienny_Filipu Erba. Rączka była bezwładna, odruch tylko jednego palca. Lekarze nie poinformowali mnie o stanie zdrowia dziecka, powiedziano tylko, taki stan przy porodach się zdarza i, że to bardzo szybko minie. Niestety Filipek ma 4 lata i nic nie
minęło. Zaczęliśmy na własną rękę szukać informacji dotyczącej choroby naszego dziecka. Z Internetu dowiedzieliśmy się co to jest porażenie splotu barkowego, jak to się leczy i jakie urazy pozostawia na przyszłość. Lekarze wypisywali nas do domu nie mówiąc nam o niczym. Filip jest rehabilitowany od urodzenia, rączka jest krótsza, nie unosi całkowicie do góry i nie odwraca nadgarstka, rączka jest chudsza i krótsza. Nasz syn jest w dalszym ciągu rehabilitowany, również w domu.

 

 

Fundacja Otwarte Ramiona kieruje apel do wszystkich, którzy chcą pomóc Filipowi.

W ramach prowadzonej zbiórki publicznejserdecznie prosimy o wpłaty z dopiskiem  Filip Chojnacki


Informujemy, że osoba fizyczna oraz spółki osobowe jako darczyńcy dokonujący darowizny na rzecz fundacji mogą odliczyć do 6% osiągniętego dochodu w stosunku rocznym, a osoby prawne do 10% dochodu. Przekazując darowiznę na konto Fundacji pomożesz dzieciom z uszkodzonym splotem ramiennym.