Lipiec 2015 zapowiadał się na bardzo udany… Niestety właśnie wtedy podczas wspólnej przejażdżki rowerem ze swoją rodziną nagle straciłam przytomność.  Karetka, szpital i diagnoza:  glejak.  Niewiele pamiętam z tego okresu, jednak po upływie dwóch tygodni dotarła do mnie diagnoza: skąpodrzewiak II stopień. Lekarzowi udało się usunąć nowotwór na tyle, na ile było to możliwe. Operacja pozostawiła trwały niedowład lewej strony ciała.  Po serii naświetleń, terapii i ćwiczeń okazało się, że jedyne rozwiązanie, abym mogła normalnie żyć to stała, kosztowana rehabilitacja usprawniająca porażoną część ciała.

Niezbędne są również leki, dzięki którym nieusunięte resztki guzowe mogą pozostawać w stanie nieaktywnym, a guz nie będzie odrastał na nowo. Praca, która pomaga mi choć na chwilę zapomnieć o chorobie pozwala mi jedynie w niewielkiej części pokryć koszty leczenia. Jeżeli możecie mi Państwo pomóc w dalszym leczeniu i rehabilitacji serdecznie proszę o dobrowolne, nawet najmniejsze wpłaty darowizn na konto: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981. Jeśli ktoś z Państwa zechce również przekazać 1% podatku proszę w deklaracji podatkowej wpisać numer KRS 0000142952 z dopiskiem Anna Cichoń. 

Dziękuję Wszystkim Darczyńcom z całego serca!

Styczeń 2020

Anna Cichoń; Fundacja Otwarte RamionaChciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali dobrowolne wpłaty, darowizny lub oddali swój 1 % podatku na moje subkonto w Fundacji ,,Otwarte Ramiona” w 2019 roku. Jestem niezmiernie wdzięczna za każdą formę pomocy, którą dotychczas od Wszystkich Państwa otrzymałam, za słowa otuchy i wsparcia.

W 2020 roku kontynuuję zbiórkę na koncie Fundacji i bardzo proszę Wszystkich Ludzi Dobrej Woli o ponowne wsparcie finansowe, za które z góry już teraz pragnę serdecznie podziękować!