Hej, jestem mama Olafka i Oliwiera.

Moi synowie są braćmi bliźniętami, ale każdy z nich od urodzenia zmaga się z poważnymi problemami i wyzwaniami rozwojowymi. A ja zmagam się razem z nimi.

Olaf w chwili porodu w 2019 roku, przebył udar niedokrwienny, który pozostawił ślad w postaci poważnych niepełnosprawności.

Więcej o Olafie i jego walce o zdrowie przeczytacie >>TUTAJ<<

Mieliśmy nadzieje, że jego brat Oliwier będzie miał łatwiejszy start, że jego dzieciństwo będzie beztroskie i radosne. Tak się jednak nie stało.

Zauważyliśmy, że Oliwierek ma swój własny świat i nie dąży do kontaktu ze mną, jego mamą, ani innymi osobami w jego otoczeniu.

Diagnoza całkowicie mnie zdruzgotała. Moje drugie dziecko ma bardzo poważne problemy.

Autyzm dziecięcy…

Konieczna jest specjalistyczna rehabilitacja prowadzona równocześnie przez specjalistów z różnych dziedzin, psychologa, logopedy, fizjoterapeuty… I wielu innych.

Wiele dzieci z autyzmem może funkcjonować w miarę normalnie, ale by tak się stało, terapię trzeba podjąć jak najszybciej, musi być intensywna i… ciąga.

Moi obaj synowie, Olaf i Oliwier, potrzebują bardzo drogich zabiegów, rehabilitacji, specjalistycznego sprzętu. Sama temu nie podołam, dlatego gorąco proszę o pomoc dla moich chłopców.

Dziękuję z całego serca za wszystko