KRS: 0000142952 | Nr konta: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981

Fudalej Karolina

Podopieczny Fundacji od 18.08.2016
porażenie splotu ramiennego

fudalej_karolina_1Karolina  Fudalej jest podopieczną Fundacji Otwarte Ramiona.

Nazywam się Karolina, mam 22 lata. 7 maja 2016 roku moje życie całkowicie się zmieniło. Byłam pasażerem motocykla, czołowo wjechał w nas samochód.

Przeleciałam w powietrzu ok 15 metrów. Siła uderzenia o asfalt była tak duża, że mój kręgosłup pękł w 4 miejscach a przez uszkodzoną tętnicę omal nie amputowano mi kończyny.

Gdy się obudziłam nie czułam ręki, nie ruszałam nią. Tak jakby jej nie było. Badanie EMG i rezonans magnetyczny wykazały, że nerwy prawej ręki zostały wyszarpane z rdzenia kręgowego. W związku z tym mam całkowite porażenie kończyny. Nazywa się to całkowitym uszkodzeniem splotu ramiennego wraz z zespołem Hornera. Ręka jest niesprawna a mimo to boli. Nękają mnie potworne bóle neuropatyczne ręki.

fudalej_karolina Ale  mam plan… plan by moja ręka znowu się ruszała tak jak ja tego chce. Aby pozbyć się tego potwornego bólu i na nowo zapanować nad ręką niezbędna jest operacja. A później długa, kosztowna rehabilitacja, która trwać już będzie całe życie.

fudalej Jeśli możesz pomóż mi – wpłać darowiznę na konto Fundacji Otwarte Ramiona lub przekaż 1% podatku, koniecznie z dopiskiem Karolina Fudalej. Bardzo wam dziękuję


Informujemy, że osoba fizyczna oraz spółki osobowe jako darczyńcy dokonujący darowizny na rzecz fundacji mogą odliczyć do 6% osiągniętego dochodu w stosunku rocznym, a osoby prawne do 10% dochodu. Przekazując darowiznę na konto Fundacji pomożesz dzieciom z uszkodzonym splotem ramiennym.