Dariusz Goceł dzień 7 sierpnia 2023 roku zapamięta na zawsze. Tamten dzień zaczął się jak wszystkie inne, a skończył z ogromnym bólem i kalectwem do końca jego życia. Do tragicznego wypadku doszło podczas prac polowych. Pracująca maszyna rolnicza wciągnęła lewą rękę Dariusza. Niestety nie udało się jej uratować, amputowano ją aż do ramienia. Potrzebne są ogromne środki na rehabilitację i przygotowanie do protezy. Dariusz w prawej ręce posiada tylko dwa palce, dlatego potrzebuje protezy jak najszybciej! Proteza nie zastąpi mu ręki, ale umożliwi samodzielność i choć trochę ułatwi codzienne życie. Prosimy o pomoc! Razem sprawmy, aby Dariusz mógł być samodzielny!

7 sierpnia 2023 roku świat dla Dariusza zatrzymał się, a data ta już na zawsze będzie dla niego tragicznym, traumatycznym wspomnieniem.

Tego dnia 53-letni mężczyzna pracował przy belowaniu na polu. W pewnym momencie podczas próby usunięcia trawy z pracującej maszyny, wciągnięta została ręka mężczyzny.

Przeczytaj relację w lokaty dzienniku >>TUTAJ<<

To była dosłownie chwila. Potwornie długa, bolesna. Rannego przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Udało się uratować jego życie, ale niestety rękę lekarze musieli amputować aż do ramienia.

Tego dnia Dariusz stracił lewą rękę, sprawność, samodzielność… Mężczyzna już wcześniej nie miał w prawej ręce 3 palców.

Ale to nie znaczy, że już zawsze będzie wymagał wsparcia bliskich. Może jeszcze być samodzielny i odzyskać choć część wcześniejszej sprawności. To jednak wymaga czasu oraz nakładu ogromnych środków finansowych.

Prosimy o pomoc w zbiórce środków na opłacenie bardzo kosztownej rehabilitacji oraz na zakup protezy.

Każda złotówka jest na wagę życia Dariusza! Za każdą z całego serca dziękujemy!