Hubert to młody chłopak, który od urodzenia dzielnie zmaga się z niepełnosprawnością. Każdego dnia udowadnia, że niemożliwe dla niego nie istnieje. Obecnie, Hubert koniecznie potrzebuje operacji polegającej na założeniu aparatu wydłużającego przedramię o 6 cm w 100 dni. Tak trudną operację można wykonać jedynie u Dr Dror Paley’a z Paley European Instytut. Jej koszt to 400 000 zł! Bardzo prosimy o wsparcie!

Hubert urodził się w 2008 z martwicą mięśni i skóry na lewym przedramieniu. Jeszcze jako niemowlę przeszedł skomplikowaną operację  usunięcia mięśni, prostowników oraz martwej skóry.

W miejsce po usunięciu wszczepiono mu sztuczna skórę, tzw. integrę i skórę z jego głowy.

Hubert jest po 10 operacjach ręki (usuwanie martwych mięśni i skóry, ustawianie nadgarstka).

To nie wszystkie problemy. Chłopiec ma również krótszą nogę. Z tego powodu przeszedł kolejną operację, tym razem krótszej kończyny dolnej. Było to niezbędne, gdyż prawa nogą rośnie wolniej niż lewa. A to w przyszłości skutkowałoby nie tylko problemami z poruszaniem się, ale również kłopotami z całą sylwetką oraz silnymi bólami kręgosłupa.

Hubert jest dzieckiem niedowidzącym (na prawe oko) oraz jest leczony farmakologicznie, ponieważ ma padaczkę .
Cały czas zmagamy się z problemami z lewą ręką Huberta, która jest skrócona o 6 cm. Może to wydawać się niedużo, a jadnak implikuje kolejne problemy z poruszaniem się i kłopoty z wykonywaniem prostych czynności dnia codziennego.
Po wizycie u Dr Dror Paley’a z Paley European Instytut pojawiła się szansa na wydłużenie przedramienia. Zbieramy na operację – założenie aparatu wydłużającego przedramiene o 6 cm w 100 dni. Koszt operacji + wizyty w Warszawie co 2-3 tygodnie, rehabilitacja i koszty dodatkowe to koszt ok. 400 000 złotych!

W późniejszym etapie mamy nadzieję, że uda się zrobić transfer mięśni i nerwu, aby poprawić sprawność ręki. Więc te koszty na pewno będą dwa razy wyższe.

Tak ogromna suma przewyższa możliwości finansowe rodziny Huberta. Dlatego z całego serca zwracamy się o pomoc i wsparcie do wszystkich osób, które mogą pomóc chłopcu. Każda Wasza darowizna, to krok naprzód w dążeniu do zdrowia Huberta i jego walce o pełnoprawność…

Huberta można wspierać na stronie Pomagam.pl: link do zbiórki: pomagam.pl/eftmww