Amelia urodziła się w 2016 roku. Od dłuższego czasu jej rodziców niepokoiły tiki padaczkowe, problemy z agresją, nad którą dziewczynka nie była w stanie zapanować, a po fakcie nawet nie pamietała tych sytuacji. Wreszcie, kiedy miała 6 lat zdiagnozowano u dziewczyni Zespół Aspergera. Obecnie jest objęta specjalistyczną opieką. Terapia w dużym stopniu, obejmuje pracę w domu, dlatego niezbędny jest zakup sprzętu. Koszty konsultacji i wizyt terapeutów to również ogromne, finansowe obciążenie dla rodziców Amelki. Dlatego z całego serca prosimy o wsparcie i pomoc. Każda darowizna oraz przekazany Amelii 1,5% podatku, to dla niej szansa na lepsze życie.

We wrześniu ubiegłego roku zdiagnozowano u mojej córki 6-letniej Amelki, Zespól Aspergera z początkiem autyzmu. Objawy to zazwyczaj tiki padaczkowe, ogromna agresja, nad która nie panuje dziecko i nawet nie pamięta takich sytuacji.

W związku z powyższym Amelia wymaga 100% uwagi, opieki, ale przede wszystkim rehabilitacji i terapii, która jest niezmiernie ważna w dalszym rozwoju córki.

Jednak są to bardzo kosztowne terapie i często poza możliwościami nas, rodziców.

Amelia mimo wszystko jest bardzo wrażliwa, czuła i kochająca wszystko, nawet przedmioty martwe. Dlatego tez bardzo prosze o wsparcie na terapie oraz zakup sprzętu niezbędnego do terapii domowej.