Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację naszej córki Dominiki  Grodeckiej. Dominika to wesoła, pełna pomysłów  nastolatka z głową pełną marzeń. Mimo, że tyle przeszła w swoim życiu nie narzeka i walczy, by godnie żyć. Córka urodziła się w 2004 roku. Po urodzeniu okazało się, że ma bardzo rzadką wadę genetyczną dolnej części układu pokarmowego. W trakcie badań okazało się, że to nie jedyny problem zdrowotny córki.

W pierwszej dobie życia Dominika została przewieziona do Szpitala w Poznaniu, gdzie przeszła operację ratującą życie. Leczona najpierw w  Poznaniu, następnie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie stwierdzono że córka ma zespół wad. Dominika ma chore nerki, wadę układu moczowego ,neurogenny pęcherz i jelito. Córka jest pod stałą opieką Centrum Zdrowia Dziecka, przeszła wiele operacji i czekają ją kolejne . Nie wiemy jak będzie dalej, Dominika obecnie ma 15 lat jest mądrym i dzielnym dzieckiem. To taka mała wojowniczka, dzielnie walczy każdego dnia, stara się żyć jak inne koleżanki.

Dominika Grodecka; Fundacja Otwarte Ramiona

Do tej pory jakoś dawaliśmy sobie radę i nigdy nie prosiliśmy o pomoc żadnej fundacji , ale niestety obecnie sytuacja nas do tego zmusza. Stan zdrowia mój i mojego męża jest zły( oboje jesteśmy na rencie), a wyjazdy do Warszawy , pobyt tam z dzieckiem, leki, rehabilitacja- wszystko to sprawia, że nasza sytuacja finansowa jest bardzo trudna. Na utrzymaniu mamy jeszcze syna. Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc: prosimy pomóżcie nam ratować nasze dziecko.
  • OTWARTE RAMIONA FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO, ul. M. Konopnickiej 1/189  Dziekanów Leśny   05-092 Łomianki
  • Przekaz 1,5% podatku KRS: 000014295 Cel szczegółowy Dominika Grodecka
  • Dobrowolne wpłaty z dopiskiem: Dominika Grodecka – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dziękujemy za każdy gest zrozumienia i pomocy!