Zuzanna urodziła się 15 listopada 2015 roku. W wyniku komplikacji okołoporodowych doznała porażenia nerwów splotu barkowego. Zuzia jest rehabilitowana praktycznie od urodzenia. Niestety wciąż potrzebuje rehabilitacji oraz stałej opieki lekarzy specjalistów.

Cześć nazywam się Zuzanna Jędrachowicz, jestem podopieczną Fundacji Otwarte Ramiona.

Jestem wesołą dziewczynką. Niestety bardzo mi przeszkadza skomplikowany uraz, którego nabawiłam się podczas narodzin. Lekarze nazywają to porażeniem nerwów splotu barkowego. Objawia się to tym, że nie mogę ruszać prawą rączką.

Muszę być rehabilitowana dopóki będę rosła, bo nie można dopuścić, żeby rączka się skracała i występowały bardzo niebezpieczne dla mnie przykurcze.

Potrzebuję stałej, prywatnej rehabilitacji oraz turnusów rehabilitacyjnych. Rodzice muszą również kupować dla mnie specjalistyczne urządzenia medyczne, żeby w domu moja rączka też mogła dochodzić do sprawności. Rehabilitacja i sprzęt są dla moich rodziców bardzo kosztowne. Zwracam się razem z moimi rodzicami do wszystkich Państwa o pomoc finansową na moją dalszą rehabilitację.

ZUZIA oraz wdzięczni rodzice,
Ewelina i Mirek