BrajanJa, Kaczyński Brajan urodziłem się 07 lipca 2012 roku w Kołobrzegu. Gdy się urodziłem ważyłem 4.100 g i mierzyłem 59 cm. Rodzice bardzo się ucieszyli, że mam wyjść na świat. Podczas moich narodzin moja mamusia bardzo się bała, ponieważ ze względu na moją wielkość i wagę zaklinowałem się i nie mogłem się wydostać.
Lekarze mimo wszystko kazali mamusi urodzić mnie siłami natury. Niestety wydarzyło się nieszczęście, o którym nikt by nie pomyślał. Podczas gdy lekarze usiłowali mnie wydostać na zewnątrz połamali mi obojczyk w skutek czego doznałem porażenia splotu ramiennego.
Urodziłem się w ciężkiej zamartwicy i zamiast być z rodzicami musiałem leżeć samotnie w inkubatorze. Dostałem zaledwie 2 punkty w skali.

Lekarze zapewniali moich rodziców, że wszystko będzie dobrze. Niestety wcale tak nie jest.
Obecnie mam prawie 4 miesiące i nie mogę ruszać prawą rączką. Bardzo przy tym cierpię, ponieważ tak jak inne dzieci chciałbym móc bawić się obiema rączkami.

Uszkodzenie jest poważne, jeździmy z mamusią na rehabilitacje, prawdopodobnie będę potrzebować operacji, która jest bardzo kosztowna. W obecnej chwili moją rodzinę nie stać na opłacenie takich kosztów.