Gabriel urodził się 23.02.2017 r w Żarach. Podczas porodu doszło do komplikacji, w wyniku których chłopiec doznał okołoporodowego uszkodzenia splotu barkowego lewej rączki. Obecnie Gabryś wymaga stałej i kosztownej rehabilitacji która ma na celu ciągłe usprawnianie porażonej rączki oraz zapobieganie przykurczom i deformacja w obrębie całego ciała. 

Gabryś urodził się w drastycznych okolicznościach. Doszło do komplikacji w wyniku których chłopiec doznał okołoporodowego uszkodzenia splotu barkowego lewej rączki.

Chłopiec jest rehabilitowany od czwartego dnia życia.

Aktualnie porażenie to powoduje złą dystrybucje napięcia w obrębie obręczy barkowej.Ma to bezpośredni wpływ na funkcjonowanie rączki. Gabryś ma problemy z uniesieniem rączki do góry i wyprostowaniem jej w stawie łokciowym oraz chwytaniem przedmiotów.

Gabriel wymaga stałej rehabilitacji która ma na celu ciągle usprawnianie porażonej rączki oraz zapobieganie przykurczom i deformacja w obrębie całego ciała.

Bardzo prosimy o wsparcie naszego synka. Ćwiczenia i opieka specjalistów to dla niego jedyna szansa na zdrowie i sprawność…