Bogusia urodziła się 16 lutego 2020 roku z >>wadą wrodzoną stopy prawej końsko-szpotawą<< Obecnie czeka ją 5-letnie leczenie nóżki metodą Ponsetiego, która polega na zakładaniu gipsów przez kilka tygodniu, następnie na wykonaniu zabiegu przecięcia ścięgna Achillesa i najdłuższym etapie szynowania bo do ok 5 roku życia.

Prosimy o wsparcie w leczeniu nóżki Bogny. Nasza córka urodziła się 16 lutego 2020 roku z wadą wrodzoną stopy prawej końsko-szpotawą. Obecnie czeka ją 5-letnie leczenie nóżki metodą Ponsetiego, która polega na zakładaniu gipsów przez kilka tygodniu, następnie na wykonaniu zabiegu przecięcia ścięgna Achillesa i najdłuższym etapie szynowania bo do ok 5 roku życia.

Leczenie rozpoczynamy u najlepszego fachowca w dziedzinie deformacji stóp dr Radlera w klinice w Wiedniu. Potrzebujemy darowizn, które pokryją koszty szyn z bucikami, które trzeba zmieniać tak często jak rosną stopy dziecka, wizyty kontrolne wraz z dojazdami, które trzeba wykonywać co parę miesięcy.

Bogna Kołaczyńska; Fundacja Otwarte RamionaW związku z tym, ze wada lubi nawracać po kilku latach, Bogna musi być stale pod kontrolą lekarza.

Koszty leczenia przewyższają nasze możliwości finansowe. Dlatego prosimy Państwa o pomoc, chcemy aby nasza córeczka była w przyszłości samodzielna. Jeżeli możecie Państwo pomóc w leczeniu Bogny, prosimy o wpłaty darowizn i przekazanie 1% podatku.