Daniel w wieku 16 lat uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu i doznał złamania kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Całe życie  Daniele, w tej jednej chwili, uległo zmianie. Wszystkie marzenia, plany i możliwości musiały ulec weryfikacji. Daniel porusza się od tamtej pory na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy w opłaceniu kosztownej rehabilitacji i leczenia.

Daniel Kołoczek; Fundacja Otwarte RamionaMam na imię Daniel, urodziłem się w 11.07.1992. W 2008 roku, mając zaledwie 16 lat, uległem ciężkiemu wypadkowi samochodowemu i doznałem złamania kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Całe moje życie- pełne planów i pasji, zmieniło się w jednej chwili. W bardzo młodym wieku stałem się osobą niepełnosprawną, poruszającą się na wózku inwalidzkim.

Obecnie jestem już osobą pełnoletnią, utrzymuję się z renty.

W codziennym funkcjonowaniu pomaga mi mama. Potrzebuję stałej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna, dlatego proszę Was o przekazanie 1% podatku lub wpłatę dowolnej, nawet niewielkiej darowizny. Będzie to dla mnie ogromna pomoc i uczyni moje życie łatwiejszym.

Za każde wsparcie bardzo dziękuję,

Daniel Kołoczek