Kornela urodziła się 23 kwietnia 2021 roku. W trakcie porodu doszło do komplikacji okołoporodowych, w wyniku których dziewczynka doznała uszkodzenia splotu ramiennego lewej ręki. Jej rączka była całkowicie niesprawna, ale dzięki szybkiemu rozpoznaniu i wdrożeniu rehabilitacji u dziecka widać pierwsze efekty dające nadzieję, na to, że Kornelka będzie miała zdrową rączkę.

Kornelcia podczas porodu doznała uszkodzenia splotu ramiennego lewej rączki. Od pierwszych dni życia korzysta z pomocy fizjoterapeutów.

Efekty wspólnej pracy są widoczne, Kornelia stara się wykorzystywać rączkę z uszkodzeniem do każdej czynności, jednak z pewnymi ruchami nadal ma trudności.

Wymaga stałej opieki zdrowotnej pod okiem wielu specjalistów, głownie prywatnie. Wierzymy, że systematyczna praca przyniesie upragnione efekty i Kornelcia wypracuje sprawność swojej rączki.

Bardzo prosimy o wsparcie w pokryciu kosztów konsultacji lekarskich oraz zajęć specjalistycznej rehabilitacji. Pomożesz Kornelce przekazując na jej rzecz 1% swojego podatku lub darowiznę.

Za wszelką pomoc materialną dziękujemy w imieniu naszej Kornelci,
wdzięczni Rodzice