Cześć, mam na imię Szymon urodziłem się 09.07.1991 roku.  Ukończyłem studia licencjackie, wcześniej pracowałem na stacji benzynowej Shell w Poznaniu.

Jestem miłośnikiem wędkarstwa, każdą wolną chwilę poświęcam swojemu hobby. Pozwala mi to na oderwanie się od codziennych obowiązków. Interesuje się także motoryzacją. Jestem fanem motocykli.

W dniu 30.07.2016 uległem wypadkowi komunikacyjnemu. Kierujący samochodem z nieznanych przyczyn zmienił pas ruchu w wyniku czego zajechał mi drogę. Zostałem przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Poznaniu w stanie ciężkim.

Po wstępnych badaniach okazało się że mam :

– złamaną kość udową prawej nogi

– złamaną kość promieniową i łokciową prawej ręki

– złamaną kość przedramienia prawej ręki

– złamanie na poziomie nadgarstka i ręki IV kości śródręcza

– uszkodzenie splotu ramiennego prawego. Wyrwane korzenie z rdzenia kręgowego od C5 do C7.

Spędziłem miesiąc w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu gdzie miałem 2 operacje.

Później zostałem przeniesiony do Szpitala W. Degi w Poznaniu na Oddział Chirurgii Ręki gdzie czekały mnie kolejne 2 operacje.

Na dzień dzisiejszy oczekuję na operację rekonstrukcji splotu ramiennego. Operacja ta miałaby w jakimś stopniu przywrócić funkcjonowanie prawej ręki, która obecnie jest bezwładna.

Drugim problemem jest kość promieniowa. Kość ta nie chce się zrastać i być może będzie potrzebny przeszczep kości.

Cały czas wymagam długotrwałej  rehabilitacji która jest bardzo pracochłonna, trudna i kosztowna.

Jeśli ktoś chciałby dołożyć swoją cegiełkę do mojego zdrowia i samodzielnego funkcjonowania, bo mam jeszcze plany na przyszłość to z całego serca DZIĘKUJĘ –  Szymon.