Pewnego dnia, życie Wojciecha zawisło na włosku. Tego ranka, dotąd aktywny i pełen życia mężczyzna, obudził się z silnym bólem głowy i wymiotami.Zanim przyjechała karetka pogotowia, Wojtek stracił przytomność. Przybyli na miejsce ratownicy dawali mu nikłe szanse na przeżycie. Jednak niezłomna wola życia i hart ducha sprawiły, że mężczyzna obudził się w szpitalu. Przyczyna jego stanu był krwiak śródmózgowy. Dziś trwa walka o powrót do zdrowia i ukochanej rodziny… Prosimy o pomoc i wsparcie.

Wojtek to silny i pracowity ojciec i mąż. Dbający na co dzień o swój rozwój tak w pracy, jak i w życiu osobistym. Pasjonat gór i przestrzeni, wykorzystujący każdą chwilę by pokazać świat swoim dzieciom i przyjaciołom. Niezmordowany organizator i uczestnik wypraw w góry, gdzie celebrował każdy krok na szlaku. Uwielbiający aktywny wypoczynek, sport, dbający o zdrowie.

Uwielbia się dzielić swoją pasją z żoną i przyjaciółmi, dzieciom, pokazywać radość z poznawania świata.

Od zawsze zakochany w naturze, co okazuje swoją pasją do drewna pracując w tym cudownym surowcu. Wierny pracownik oddany swojej pracy zawodowej i aktywnie uczestniczący w rozwoju zakładu.

Zawsze gotowy nieść pomoc innym, opiekuńczy w stosunku do uczniów zawodu, cierpliwy i umiejący zaszczepić pasję do drewna.

Szczęśliwe życie zostało nagle przerwane.

Wojtek obudził się z bardzo silnym bólem głowy i wymiotami. Stracił przytomność, a służby medyczne dawały mu bardzo nikłe szanse na przeżycie.

Zdrowy, pełen pasji mężczyzna chwilę później walczący o życie.

U Wojtka rozpoznano krwiak śródmózgowy, przeszedł natychmiastową operację ratującą życie.

Jego stan bardzo długo pozostawał bardzo ciężki. Przez niekończącą się ilość godzin i dni był głęboko nieprzytomny w porażeniu czterokończynowym.

Mimo strasznej choroby nie załamał się. Cierpliwie i uparcie dąży do wyzdrowienia poprzez regularną rehabilitację i samozaparcie w ćwiczeniach. Marzy o tym by móc jeszcze zobaczyć świat z najwyższych szczytów, pokazać go innym oraz dzielić się radością z młodymi adeptami zawodu.

Bardzo prosimy o wsparcie dla Wojciecha. Środki potrzebne są na dalsze leczenie, konsultacje medyczne, zakup leków oraz na rehabilitację. Każdy przekazany 1,5% podatku lub darowizna to szansa na powrót do zdrowia dla Wojciecha.