Zosia urodziła się 6.07.2015 w Suwałkach, ważyła 3,9 kg i miała 56 cm. W czasie porodu doznała urazu splotu ramiennego. Przez błąd ludzki jest niepełnosprawna. Powrót do zdrowia wymaga intensywnej i nieprzerwanej rehabilitacji, a to są ogromne koszty. Bardzo prosimy o wsparcie Zosi poprzez przekazanie na jej rzecz 1% podatku lub darowizny.

W pierwszej dobie po porodzie poinformowano nas, że Zosia ma porażenie splotu ramiennego typu Erba. Rączka po porodzie była bardzo opuchnięta i posiniaczona.

Od dziewiątego dnia życia nasza Zosia jest regularnie rehabilitowana.

Codziennie ćwiczymy w domu, chodzimy na fizjoterapię. Regularnie wyjeżdżamy na turnusy rehabilitacyjne gdzie intensywnie poddajemy się usprawnianiu rączki (fizykoterapia, fizjoterapia, hydroterapia….).  Każdy dzień to ciężka praca nad uzyskaniem jak największej sprawności ręki. Jedynie poprzez codzienną rehabilitację możemy pomóc naszej córeczce mieć „dobrą rączkę”. Zosia od pierwszych dni ma obowiązki bo gdy jej rówieśnicy wesoło bawią się lub smacznie śpią, ona musi mobilizować się  do ćwiczeń i poddawać różnym zabiegom.

W czasie ostatnich konsultacji u doktora Bahma Zosia została zakwalifikowana do operacji.