5 czerwca 2021 r. był fajnym, ciepłym dniem, a jednak zmienił wszystko w naszym życiu. Mój syn nie dotrzymał słowa: „mamo, zaraz wracam!”. On uległ poważnemu wypadkowi, a mnie pękło serce. Dzisiaj z całą pewnością mogę powiedzieć, że matki nie powinny patrzeć na cierpienie swoich dzieci.

Rafał doznał między innymi poważnych złamań prawej ręki. Od czerwca przeszedł już kilka operacji, w tym najpoważniejszą we wrześniu, w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Mieliśmy nadzieję, że ostatnią. Jednak po konsultacji z dr. P. Czarneckim z Poznania, Rafałowi jeszcze w listopadzie udało się odbyć wizytę u specjalisty dr. J. Bahma w Aachen (University Hospital RWTH Aachen), który zalecił kolejne dwie operacje w przeciągu dwóch miesięcy.

 „Für den ersten Eingriff haben wir folgenden Termin vereinbart: Dienstag, 04.01.2022 Die Kosten für den Eingriff, die Anästhesie und die Voruntersuchungen betragen ca. 4000 Euro. Der Betrag muss 7 Tage vor dem Eingriff auf dem unten genannten Konto eingehen”.

Zalecone, dwie operacje miały miejsce  styczniu i w marcu 2022 r. Odbyły się w największym szpitalu w Europie u dr. J. Bahma w University Hospital RWTH Aachen.

Ich koszt wyniósł niemal 10 tys. euro.

To nie koniec trudnej drogi przed Rafałem. Powrót do sprawności to kolejne dni oczekiwania na efekty wykonanych zabiegów oraz specjalistycznej długiej i kosztownej rehabilitacji.

Z całego serca prosimy o przekazanie % podatku! Za okazaną pomoc gorąco dziękujemy! Bez Waszej pomocy możemy sobie nie poradzić.

Na swojej drodze poznaliśmy fantastycznych ludzi, którzy zaoferowali bezinteresowną pomoc. Dziękujemy im z całego serca, jak również znajomym, którzy nie zapomnieli o Rafale w trudnym czasie oraz najbliższej rodzinie i przyjaciołom.

 Dzisiaj prosimy Wszystkich o wsparcie. Każda przekazana przez Was kwota będzie dla nas bezcenna! Można pomóc tutaj, bezpośrednio wpłacając darwoiznę na subkonto Rafała.