W 2022 roku Daniel miał niezwykle groźny dla życia wypadek.  Przewrócił się na hulajnodze miejskiej uderzając głową o twardą nawierzchnię po czym został przewieziony karetką do szpitala. Lekarze dokonali cudu przeprowadzając niezwykle skomplikowaną operację wycięcia krwiaka mózgu, która uratowała życie młodego mężczyzny. Niestety rokowania dla Daniela nadal były ostrożne do złych… Chęć do życia i determinacja Daniela spowodowały, że po 20 dobach wybudził się ze śpiączki, co było już cudem. W efekcie wypadku nastąpiło uszkodzenie mózgu oraz udar powypadkowy wynikiem czego jest niedowład lewej strony ciała. Bardzo prosimy o pomoc w zebraniu funduszy koniecznych do dalszej rehabilitacji Daniela, to dla niego jedyna szansa na powrót do zdrowia i ludzi, którzy tak bardzo go kochają!

Daniel ma 23 lata, jest fantastycznym i ciekawym świata młodym człowiekiem – wręcz emanuje od niego młodzieńcza energia. Interesuje się komputerami, najnowszą technologią, jak również sztuką, między innymi malarstwem oraz muzyką. Jako nastolatek trenował w klubach pływanie, piłkę ręczną oraz gimnastykę akrobatyczną i na tych polach osiągał liczne sukcesy.

Jest tym rodzajem człowieka, który zawsze pojawi się na czas. Takim, z którym świętuje się sukcesy, ale także razem stawia czoło porażkom. Przyjaciele mówią o nim – oddany i niezawodny. W życiu swoich bliskich uczestniczy nie od święta lecz na co dzień. Jest zawsze kiedy ktoś potrzebuje jego wsparcia i pomocy.

W dniu 10.11.2022 roku Daniel przewrócił się na hulajnodze miejskiej uderzając głową o twardą nawierzchnię po czym został przewieziony karetką do szpitala. Dzięki natychmiastowej pomocy oraz pełnemu zaangażowaniu lekarzy przeprowadzona została skomplikowana operacja wycięcia krwiaka mózgu, i przywrócenia funkcji życiowych. Działania podjęte przez personel medyczny nie dawały gwarancji na przeżycie, a wybudzenie ze śpiączki było praktycznie nierealne. Chęć do życia i determinacja Daniela spowodowały, że po 20 dobach wybudził się ze śpiączki, co było już cudem. W efekcie wypadku nastąpiło uszkodzenie mózgu oraz udar powypadkowy wynikiem czego jest niedowład lewej strony ciała.

Teraz czeka go długa i kosztowna rehabilitacja

Sytuacje jak ta wydają się abstrakcyjne i dalekie, dopóki nie spotkają kogoś, kto należy do naszego najbliższego grona.

Jako rodzina i przyjaciele Daniela zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, ponieważ koszty rehabilitacji przekraczają nasze możliwości finansowe. Wypadek miał miejsce tuż przed planowanym wyjazdem Daniela do Włoch. Chcemy, aby chłopak mógł dalej w pełni cieszyć się młodością, spełnić marzenia o podróżach i przede wszystkim: znowu żyć pełnią życia. Teraz nasza kolej, żeby być tam, gdzie potrzebuje nas nasz przyjaciel. Chcemy oddać mu to, co zabrał wypadek – zdrowie i uśmiech.
Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i udostępnienie zbiórki. Wierzymy, że razem z Waszą pomocą możemy uzbierać potrzebne środki i dać Danielowi najlepszą dostępną opiekę medyczną.

Rodzina i Przyjaciele